Ogłoszenia duszpasterskie /26 VIII 2012/

21. NIEDZIELA ZWYKŁA

26 VIII 2012

UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
w naszej parafii UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI
ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA

 Uroczysta Suma Odpustowa o g. 11.00 z procesją wokół kościoła. Dziś każdy, kto jest w stanie łaski uświęcającej może zyskać odpust zupełny. Warunki: przyjęcie Komunii św., modlitwy: Ojcze nasz, Wierzę w Boga i w intencji Ojca św.

 

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 18.00

 

Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek: wspomnienie św. Moniki
Wtorek: wspomnienie św. Augustyna, bpa i dra Kościoła
Środa: wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
Sobota: wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
 I sobota m-ca, objazdu chorych nie będzie – będzie w kolejną sobotę 8 września

 

 W najbliższą sobotę, 1 września, Pielgrzymka Służby Liturgicznej, ministrantów, lektorów i scholi do Kalwarii Zebrzydowskiej. Bardzo prosimy rodziców, aby jak najwięcej osób z tych grup zapisało się dziś na ten wyjazd. Wyjazd w sobotę o g. 8.00 z parkingu przy kościele.
Przypominamy o zapisach na Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 8 września. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.
 Dziś trzeba mi powiedzieć: Księże Wojciechu i Księże Andrzeju, Bóg zapłać za pracę w naszej parafii. Decyzją Ks. Kardynała obaj księża opuszczają naszą parafię w tym tygodniu, by podjąć pracę duszpasterską w nowych parafiach. Jeszcze raz, Bóg zapłać i życzę Błogosławieństwa Bożego w pracach na nowych parafiach. A w przyszłą niedzielę będziemy witać nowych księży wikariuszy.