Zapowiedzi przedmałżeńskie

 

Rok 2012

 

1/12

Grzegorz Tabak
syn Romana i Józefy Dudek, zam.: Wolica 24
Aneta Kaciczak
córka Tadeusza i Lucyny Satoła, zam.: Grabie 138

2/12

Józef Bujak
syn Jana i Czesławy Koniecznej, zam.: Łapanów 154a
Anna Pokrywa
córka Andrzeja i Teresy Trojańskiej, zam.: Grabie 121

3/12

Bartłomiej Wojas
syn Adama i Celiny Zdebskiej, zam.: Kobylec 59
Małgorzata Małopolska
córka Mieczysława i Zofii Wojas, zam.: Wola Wieruszycka 14

4/12

Mateusz Biernat
syn Stanisława i Danuty Horabik, zam.: Marszowice 131
Joanna Grabacka
córka Adama i Jolanty Wąsowicz, zam.: Łapanów 196/12

5/12

Krzysztof Kobyłko
syn Jana i Barbary Białoń, zam.: Tarnawa
Angelika Grymajło
córka Pawła i Ewy Pyrc, zam.: Łapanów

6/12

Bartłomiej Czaja
syn Stanisława i Danuty Bugajskiej, zam. w Gruszowie
Katarzyna Drożdż
córka Krzysztofa i Wandy Więcek, zam. w Łapanowie

7/12

Marcin Grabacki
syn Adolfa i Marii Gumulińskiej, zam.: Grabie 49
Agnieszka Witana
córka Stanisława i Anny Czekaj, zam.: Wola Wieruszycka 10

8/12

Tomasz Olszewski
syn Jana i Józefy Góral, zam.: Grabie 35
Beata Knapczyk
córka Józefa i Zofii Masiak, zam.: Kraków, Wrony 32

9/12

Łukasz Waliński
syn Andrzeja i Teresy Ochlust, zam. w Sobolowie
Agnieszka Gniadek
córka Zbigniewa i Zofii Pacek, zam. w Grabiu

10/12

Paweł Zygmunt Sionko
syn Zygmunta i Teresy, zam. w Łapanowie
Beata Anna Kowalska
córka Jana, zam. w Jaworznie

11/12

Tomasz Nowak
syn Romana i Krystyny Tabak, zam. w Łapanowie
Wioletta Woźniak
córka Emiliana i Marty Bułat, zam. w Wolicy

12/12

Rafał Kowalik
syn Adama i Urszuli Krawczyk, zam. w Wieliczce
Marta Manys
córka Władysława i Walentyny Klimek, zam. w Łapanowie

13/12

Paweł Zygmunt
syn Jana i Małgorzaty Greń, za. w Męcinie
Katarzyna Pędzik
córka Jerzego i Barbary Sewiło, zam. w Grabiu

14/12

Piotr Tuleja
syn Zbigniewa i Marii Zdebskiej, zam. w Kobylcu
Agata Lisowska
córka Franciszka i Janiny Karpiel, zam. w Gruszowie

15/12

Adam Kaczmarczyk
syn Jana i Zofii Kuska, zam. w Brzezowej
Karolina Król
córka Bogdana i Aurelii Nescieruk, zam. w Sieborowicach

16/12

Wiesław Mucha
syn Stanisława i Haliny Kępa, zam. w Grabiu
Beata Spólnik
córka Mariana i Grażyny Galos, zam. w Krakowie

17/12

Michał Zdebski
syn Stefana i Marii Kowalczyk, zam. w Ubrzeży
Wioletta Mazur
córka Zbigniewa i Anny Bednarczyk, zam. w Bochni

18/12

Kamil Karaś
syn Lucjana i Bogusławy Flądro, zam. w Wielkiej Wsi
Anna Woźniak
córka Adama i Cecylii Kąckiej, zam. w Ubrzeży

19/12

Mariusz Budz
syn Bronisława i Haliny Walkosz, zam. w Nowym Targu
Mirela Babral
córka Tadeusza i Jolanty Koń, zam. w Łapanowie

20/12

Paweł Grzywacz
syn Jana i Moniki Nowak, zam. w Łapanowie
Katarzyna Grabień
córka Kazimierza i Barbary Pochopień, zam. w Sułkowicach

21/12

Daniel Dziedzic
syn Stanisława i Stefanii Stabrawa, zam.: Wolica
Renata Klasa
córka Antoniego i Heleny Podsiadło, zam: Grobla

22/12

Łukasz Dziedzic
syn Stanisława i Stanisławy Leszczyńskiej, zam. w Grabiu
Karolina Widomska
córka Andrzeja i Grażyny Drożdż, zam.  w Starym Rybiu

23/12

Mariusz Olearczyk
syn Stanisława i Anny Kruk, zam. w Łapanowie
Elżbieta Więcław
córka Andrzeja i Heleny Malinowskiej, zam. w Grabiu

24/12

Tomasz Tabor
syn Tadeusza i Marii Kluba, zam.: Cichawka
Dorota Zdebska
córka Mieczysława i Zofii Góral, zam.: Wola Wieruszycka

25/12

Grzegorz Hejmo
syn Zbigniewa i Heleny Sitko, zam.: Kobylec
Sylwia Mętel
córka Józefa i Jadwigi Woźniak, zam.: Gdów

26/12

Marcin Kukla
syn Jerzego i Bronisławy Bobak, zam. w Łąkcie Dolnej
Monika Świetlak
córka Andrzeja i Marii Domagała, zam. w Boczowie

27/12

Maciej Kiełbasa
syn Stanisława i Bernadety Tekiela, zam. w Złotej
Monika Piwowarczyk
córka Mieczysława i Krystyny Bukowskiej, zam. w Łapanowie

28/12

Grzegorz Bubula
syn Karola i Teresy Łapczyńskiej, zam.: Grabie
Justyna Kiełbowicz
córka Zdzisława i Aurelii Górskiej, zam.: Dłużek

29/12

Dominik Turakiewicz
syn Jana i Anny Zając, zam.: Niegowić
Joanna Palacz
córka Andrzeja i Krystyny Pędzik, zam.: Grabie

30/12

Tomasz Duśko
syn Antoniego i Marii Guzik, zam.: Lipnica D. 40
Jadwiga Satoła
córka Edwarda i Danuty Guzik, zam.: Kępanów 14

31/12

Marcin Świętek
syn Ryszarda i Teresy Kołos, zam.: Dąbrowa 203
Cecylia Skupień
córka Stanisława i Haliny Stelmach, zam.: Kępanów 29

32/12

Patryk Kaczmarczyk
syn Stanisława i Jolanty Cichoń, zam.: Tarnawa
Iwona Nowak
córka Romana i Krystyny Tabak, zam.: Łapanów

33/12

Marcin Śliwa
syn Jana i Bogusławy Kaczmarczyk, zam.: Kobylec
Marta Rożen
córka Mariana i Jolanty Halota, zam.: Grabie

34/12

Paweł Satoła
syn Stanisława i Bożeny Woźniak, zam.: Brzezowa
Sylwia Łyduch
córka Jana i Lidii Szyszkowiak, zam.: Kępanów

35/12

Mariusz Stokłosa
syn Zbigniewa i Władysławy Pilch, zam.: Nieszkowice Małe
Małgorzata Klag
córka Antoniego i Janiny Witeckiej, zam.: Ubrzeż

36/12

Zbigniew Łapczyński
syn Stanisława i Józefy Kubicz, zam.: Wolica
Sylwia Kowal
córka Mariana i Anny Długosz, zam.: Nieznanowice

37/12

Mariusz Plewa
syn Władysława i Krystyny Satoła, zam: Wieruszyce
Klaudia Matacz
córka Aleksandra i Marioli Dąbrowskiej, zam.: Gliwice

38/12

Andrzej Szklarzewicz
syn Kazimierza i Jadwigi Zdebskiej zam.: Kobylec
Aleksandra Kurzydym
córka Bogdana i Grażyny Boja, zam.: Bilczyce

39/12

Marcin Gruszowski
syn Stanisława i Krystyny Łakota, zam.: Skomielna Czarna
Joanna Tuleja
córka Władysława i Alicji Strugała, zam.: Łapanów

40/12

Bartłomiej Burnos
syn Wiesława i Łucji Szewczyk, zam.: Wolica
Sylwia Ewa Płaszewska
córka Czesława i Marii Malec, zam.: Skrzynka

41/12

Krzysztof Grzywacz
syn Jerzego i Bronisławy Rębilas, zam.: Łapanów
Iwona Ziółkowska
córka Emila i Haliny Zych, zam.: Zagórzany

42/12

Mateusz Janecki
syn Krzysztofa i Ewy Wodziczko, zam.: Zegartowice
Urszula Janik
córka Ryszarda i Zofii Łaciak, zam.: Grabie

43/12

Paweł Kwarciak
syn Andrzeja i Danuty Kurzeja, zam.: Łapanów
Aneta Stabrawa
córka Leszka i Doroty Szczecińskiej, zam.: Królówka

44/12

Marcin Grzyb
syn Andrzeja i Anny Nędza, zam.: Grabie
Paulina Lebiest
córka Józefa i Ryszardy Świeży, zam.: Szczygłów

45/12

Tomasz Ziółkowski
syn Jerzego i Bogumiły Drożdż, zam.: Łapanów
Małgorzata Mikołajek
córka Józefa i Marii Kaczmarek, zam.: Leszczyna

46/12

Michał Nowak
syn Andrzeja i Zofii Kubicz, zam.: Grabie
Katarzyna Gawin
córka Kazimierza i Krystyny Turcza, zam.: Sułków

47/12

Konrad Rajzer
syn Dariusza i Ewy Richter, zam.: Boczów
Anna Goździuk
córka Tomasza i Grażyny Leśniak, zam.: Łapanów

48/12

Łukasz Pędzik
syn Jerzego i Barbary Sewiło, zam.: grabie
Agnieszka Paszkot
córka Stanisława i Apolonii Babraj, zam.: Ubrzeż

49/12

Łukasz Sobczyk
syn Józefa i Krystyny Ryba, zam.: Łapanów
Jadwiga Zaczek
córka Krzysztofa i Marii Matras, zam.: Kierlikówka

50/12

Tomasz Krawczyk
syn Stanisława i Anny Guzik, zam.: Bytomsk
Ewelina Sotoła
córka Janusza i Beaty Knapik, zam.: Łapanów

51/12

Patryk Stelmach
syn Józefa i Danuty Kamionka, zam.: Kępanów
Ewelina Banaś
córka Mariusza i Agaty Cebula, zam.: Kraków

 

Kodeks Prawa Kanonicznego

kanon 1069:
Wszyscy wierni mają obowiązek znane im przeszkody małżeńskie wyjawić przed zawarciem małżeństwa proboszczowi lub ordynariuszowi miejsca.