Intencje Mszy Świętych 14 – 20 I 2019


Poniedziałek
14.01
6:30 + Józef Bielak
  7:00 1.+Maria Góral
2.+Stanisława Bujak
  17:00 +Stanisław Pach
Wtorek
15.01
6:30 + Zdzisława Daniec
  7:00 1.+Stefania Bujak
2.+Stanisława Bujak
  17:00 + Michał Pietroń
Środa
16.01
6:30 + Maria Kasperczyk
  7:00 1.+Edward Drożdż w 24 rocz. śm.; Rodzice, Rodzeństwo, Teściowie
2.+Stanisława Bujak
  17:00 + Elżbieta Bryjak
Czwartek
17.01
6:30 O zdrowie i błog. dla rodziny Szewczyków
  7:00 1.+Józef Sobczyk w 3 rocz. śm. Rodzice i Teściowie
2.+Stanisława Bujak
  17:00 +Maria Paszkot w 22 rocz. śmierci
Piątek
18.01
6:30 + Krystyna Młyńska
  7:00 1.+Marian Cecylia Hojda
2.+Stanisława Bujak
  17:00 1.+Maria Góral
2.+Stanisław Mech
Sobota
19.01
6:30 +Marian Sutor w 2 rocz. śm
  7:00 1.+Helena Tomera
2.+Stanisława Bujak
  17:00
St. kościół
+Helena Górska
 
Niedziela
20.01
7:30 +Stefan Maria Węglarz
  9:30 1.+Jan Cieśla
2.+Sebastian Zdebski
  11:00 Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Krystyny i Stefana- o błog. Boże
  12:30 1.+Maria Góral
2. +Stanisława Bujak
  17:00
Nowy kościół
+Jan Irzyk w 22 rocz. śmierci

Ks. Robert w czasie urlopu odprawi 6 intencji pogrzebowych z śp. Marię Góral

Dzien skupienia

Nasze przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia

 

PIĄTEK – dzień skupienia przed spowiedzią św.:

STARY KOŚCIÓŁ

7:00  Msza święta

7:45 – 8:30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja

8:30  Nabożeństwo pokutne

9:00  Msza święta z kazaniem o Sakramencie Pokuty

 

NOWY KOŚCIÓŁ

15:00 – 16:00  Koronka do Miłosierdzia Bożego i Nabożeństwo

16:00 – 17:00  Adoracja w ciszy

17:00  Msza święta z kazaniem

 
SOBOTA

NOWY KOŚCIÓŁ

6:30  Msza święta

7:00  Msza święta

Spowiedź św.:   8:00 – 11:30 ; 14:00 – 17:00

Przerwy w spowiedzi:  9:30 – 10:15 ; 15:30 – 16:00

17:00  Msza święta

 

 

Intencje Mszy Świętych 3 – 9 IX 2018

Poniedziałek
3.09
6:30 +Rozalia Bieniek
7:00 1.+Wojciech Gembacz (od siostry Anny z rodziną)
2.+Anatolia Sotoła
8:00 Msza św. dla szkoły średniej
9:00
Nowy kościół
Msza św. dla przedszkola, szkoły podstawowej
9:00
St. kościół
Msza św. dla gimnazjum
18:00 +Marian Kowalczyk (od mieszkańców Woli Wieruszyckiej)
Wtorek
4.09
6:30 +Kazimierz Bukowiec
7:00 1.+Emil Kogut w 30 rocz. śm., rodzice
2.+Józef Bzdyl w 15 rocz. śm. (od córki Urszuli)
3.+Anatolia Sotoła
18:00 +Marian Kowalczyk (od córki Jadwigi z rodziną)
Środa
5.09
6:30 +Marian Zięba
7:00 1+Jan Twaróg w 20 rocz. śm.
2.+Anatolia Sotoła
18:00 +Wojciech Gembacz (od mamy)
Czwartek
6.09
6:30 +Aurelia Mentel (od chrześnika Tomasza i rodziny Kajów)
7:00 1.+Genowefa Wojciech Kluba w 15 rocz. śm.
2.+Anatolia Sotoła
18:00 +Marian Kowalczyk (od syna Wojciecha z rodziną)
Piątek
7.09
6:30 +Jan Dudzic (od żony)
7:00 1.+Wojciech Gembacz (od brata Stanisława)
2.+Anatolia Sotoła
18:00 Dziękczynna w 80 rocz. ur. Wandy
Sobota
8.09
6:30 +Maria Perkowska (od córki z rodziną)
7:00 1.+Stefania Bartłomiej Twaróg
2.+Anatolia Sotoła
18:00
St. kościół
1.+Tomasz Genowefa Bujak, syn Jan i rodzice
2.+Regina Wojewoda
Niedziela
9.09
7:30 +Andrzej Góral w 5 rocz. śm. (od mamy i siostry)
9:30 +Jan Bujak w 3 rocz. śm.
11:00 1.+Zmarli z rodziny Aniołów i Furtaków
2.+Andrzej Góral w 5 rocz. śm. (od żony z synami)
12:30 Dziękczynna za otrzymane łaski, zdrowie w 80 rocz. ur. z prośbą o błog. Boże
18:00
St. kościół
+Mieczysław Żak