Intencje Mszy Św. 6-12.04.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

O bł. Boże dla rodziny Satołów

7.00

·       Śp. Mieczysław Danuta

18.00

Śp. Józef Leśniak

Wtorek

6.30

Śp. Józef Leśniak

7.00

·       Śp. Franciszek Waksmundzki i jego rodzice

·       Śp. o bł. Boże dla Krystyny, Zbigniewa, Tomasza

18.00

Śp. Edward  Leśniak rocz. śm.

Środa

6.30

Śp. Józef Leśniak

7.00

·       Śp.  Aleksandra Andrzej  Szewczyk

·       Śp. Rozalia Moryc

18.00

Zbiorowa

Wielki

Czwartek

18.00

O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty i opiekę  M.B. nad 3 letnim Antosiem

Śp. Bernadeta Szostak

O bł. Boże dla Grzegorza i Pauli

O zdrowie Anny

Wielki

Piątek

18.00

Liturgia Męki Pańskiej

Wielka

Sobota

18.00

Śp. Mariannę Mariana Tabak

Śp. Józef Wąsowicz rocz. śm. 4

O bł. Boże dla Michała, Barbary, Olgierda

Za Parafian

Niedziela

ZmartwychwstaniaPańskiego

6.00

Śp. Bernadetta Szostak

7.30

Śp. Zofia  Kowalczyk 19 rocz. śm.

9.30

Śp. Władysław Góral 26 rocz. śm.

11.00

Śp. Jan Stefanię  Pławeckich, Agnieszka

12.30

Śp. Michalina Marek Limanówka

15.00

Śp. Jan Bujak

16.30

Wynagradzająca  o bł. Boże dla pracodawców i współpracowników

18.00

Śp. Andrzej Leśniak 8 rocz. śm.

Intencje Mszy Św. 30.03-05.04.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp.  Zbigniew Biros

7.00

·       Śp. Tadeusz Woźniak

17.00

Śp. Roman Pączek 18 rocz. śm. ,rodzice ,teściowie

Wtorek

6.30

Śp.  Czesław Irzyk

7.00

·       Śp. Tadeusz Woźniak

·       Śp. Józef Leśniak

17.00

Śp. Stanisław Fliśnik, synowie Witold , Stanisław

Środa

6.30

Śp. Stanisław Karteczka

7.00

·       Śp.  Helena Szczygieł 

·       Śp. Zdzisława Daniec

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

   Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·        Śp. Józef Leśniak

·                           Śp. Józef Bielak

18.00

Śp.  Aniela, Józef Wojas

Piątek

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       W int. rodziny Głowińskich o bł. Boże  i dar zdrowia

·       Śp. Józef Leśniak

18.00

Śp. Zbigniew Gniadek 3 rocz.

Sobota

6.30

Śp. Stanisław  Zdebski

7.00

·       Śp. Rozalia Leśniak 1 rocz. śm

·       Śp. Józef Leśniak

18.00        

W int. Róż Żywego Różańca 

 

Niedziela

7.30

Śp. Teresa Henryk Węglarz

9.30

Śp.  Irena Sikora 3 rocz. śm.

11.00

w 18 rocz. urodzin Natalii o dary Ducha św.  i opiekę M. B.  w dorosłym życiu 

12.30

Za Parafian 

18.00       

Śp. Władysław Węglarz.  

Intencje Mszy Św. 23-29.03.2020

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp. Zdzisława Doniec

17.00

Śp. Józef ,Zofia Józef Mucha

Wtorek

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp. Józef Bielak

·       Śp. Tadeusz Sławiński

17.00

Śp. Czesława , Marian Roj

Środa

6.30

Śp. Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp.  Adan Góral 37 rocz. śm.

·       Śp. Jan Łaba

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

   Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp. Paweł Dudek 

·                           Śp. Tadeusz Bujak

17.00

Śp.  Henryk Skupień

Piątek

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       O bł. Boże w 50 rocz. urodzin Marioli

·       Śp. Stanisław Pater

17.00

Śp. Marianna Kowalczyk

Sobota

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp. Józef , Władysław Dudek

·       Śp. Stanisława  Zięba 7 rocz. śm.

17.00       

Śp. Aniela Ruman, Franciszek

 

Niedziela

7.30

Śp. Augustyna Stelmach 13 rocz. śm.

9.30

Śp.  Józefa , Mikołaj Apostoluk. dzieci

11.00

Śp. Adolf Drożdż 18 rocz. śm. 

12.30

O powrót do zdrowia dla Jasia oraz o życie wieczne dla Śp. Jana Dudzic 2 rocz. śm. 

17.00       

Śp. Władysława Stelmach 15 rocz. śm.  

Intencje Mszy Św. 16-22.03.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Zdzisława Daniec

7.00

·       Śp. Józef Bielak .

17.00

Śp. Józef Michalec

Wtorek

6.30

Śp. Tadeusz Skawiński

7.00

·       Śp. Jan Łaba

·       Śp. Tadeusz Dudek

17.00

Śp. Helena i Edward Tomera

Środa

6.30

Śp. Eleonora Mika

7.00

·       Śp.  Agata  Węgrzyn

·       Śp. Anatolia Sotoła, Stanisław

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

  Śp.  Tadeusz Bujak

7.00

·       Śp. Józef Węglarz , Maria Józef Mróz 

·                           Śp. Mirosław Radoń

17.00

Śp.  Józef Sobczyk, rodzice, teściowie

Piątek

6.30

Śp. Tadeusz Irzyk

7.00

·       Śp. Stanisław Pater

·       Śp. Tomasz Kubik

17.00

Śp. Jerzy Manys 3 rocz. sm.

Sobota

6.30

    Śp. Krystyna Nowak

7.00

·       Śp. Edward Kapera

·       Śp. Stanisław Zdebski

17.00       

Za Parafian

 

Niedziela

7.30

w 2 rocz. urodzin Julki

9.30

Śp. Maria Broda 5 rocz. śm. mąż Stanisław 23 rocz. śm. syn Józef

11.00

Śp. Władysław Kuska 7 rocz. śm.

12.30

Śp. Jan Piech 2 rocz. śm. rodzice Krystyna Władysław 

17.00       

Śp. Czesław Pacek  

Intencje Mszy Św. 9-15.03.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Zdzisława Daniec

7.00

·       Śp. Józef Bielak .

17.00

Śp. Zofia Dudziak

Wtorek

6.30

Śp. Zofia Dudziak

7.00

·       Podziękowanie M. Bożej za otrzymane łaski z prośbą  o  opiekę

·       Śp. Tadeusz Skawiński

17.00

Śp. Mirosław Radoń Wiesław Radoń, Władysław Radoń

Środa

6.30

Śp. Jan Łaba

7.00

·       Śp.  Paweł Dudek

·       Śp. Tadeusz Bujak

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

  Śp.  Jan Beresiński

7.00

·       Śp. Wilhelmina, Kazimierz, Józef, Zofia Serafin 

·                           Śp. Bernadeta Kwarciak

17.00

Śp. Józef Łapczyński

Piątek

6.30

Śp. Bernadeta Kwarciak

7.00

·       Śp. Zygmunt Pacek 2 rocz. śm.,rodzice, bracia

·       Śp.  Stanisław Pater

17.00

Śp. Józef Łapczyński, Maria ż.  i ich rodzice

Sobota

6.30

   Śp. Zofia Dudziak

7.00

·       Śp. Zbigniew Biros

·       Śp. Krystyna Nowak

17.00       

Śp. Tadeusz, Kazimiera Łupak  z rodziny  Turak, Bzdyl, Grabowscy, Nielepiec

 

Niedziela

7.30

Śp. Maria Bolak 2 rocz. śm.

9.30

Dziękczynna za dar życia w rocz. urodzin

11.00

Dziękczynna w 3  rocz. urodzin Jakuba

12.30

Śp. Maria Kuchnik 

17.00       

Śp. Eugeniusz Płachczewski  

Intencje Mszy Św. 2-8.03.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Maria Satoła

7.00

·       Aniela Tadeusz Mrożek 20 rocz. śm.

17.00

Śp. Stanisław Szewczyk 18 rocz. śm. ż. Maria , rodzice

Wtorek

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Józef Natonek, Antonina, Teofil 26 rocz. śm.

·       Śp. Zofia Dudziak

17.00

Śp. Stanisław Maria Tabak

Środa

7.00

Śp. Kazimierz Zegarliński

9.30

·       Śp.  Zofia Dudziak

·       Śp. Rozalia Leśniak

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

  Śp.  Zofia Dudziak

7.00

·       Śp. Kazimiera Cabas

·                           Śp. Aniela Kawala 8 rocz. sm. Mieczysław , Jan

17.00

Śp. Maria Satoła

Piątek

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Iwona 9 rocz. śm.

·       Śp.  Zofia Dudziak

17.00

Śp. Maria Ziółkowska 27 rocz. śm. Wojciech , Tadeusz

Sobota

6.30

  Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp.  Maria Ziółkowska, m Wojciech, s. Tadeusz

·       Śp.  Zofia Dudziak

17.00       

W int. Róż Żywego Różańca

 

Niedziela

7.30

Śp. Józef Leśniak, rodzice i siostra

9.30

Śp. Wojciech Gembacz

11.00

Śp. Jan Łosiowski  

12.30

Śp. Antonina Tyrańska 

17.00       

Śp. Wojciech Kopanica  

Intencje Mszy Św. 24.02-1.03.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Maria Satoła

17.00

Śp. Krystyna Halota

Wtorek

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Stanisław Zdebski

·       Śp. Maria Satoła

17.00

Śp. Piotr Fliśnik, Barbara żona, dzieci

Środa Popielcowa

7.00

Śp. Stanisław Zdebski

9.30

·       Śp. Maria Satoła

·       Śp. Zofia Dudziak

17.00

Zbiorowa

18.30

Śp. Julian Szczygieł

Czwartek

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Maria Satoła

·       Śp. Kazimiera Cabas

17.00

Śp. Marian Kowalczyk

Piątek

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Stanisław Babral 10 rocz.  śm.

·       Śp. Maria Satoła

17.00

Śp. Jan Bujak 4 rocz. śm.

Sobota

6.30

 Śp. Maria Satoła

7.00

·       Śp. Jan i Sabina Łapczyńscy

·       Śp. Kazimiera Cabas

17.00       

Śp. Mateusz Strugała

 

Niedziela

7.30

Śp. Franciszek 40 rocz. śm., Stefania Góral

9.30

Śp. Anna Kulig 27 rocz. śm. mąż Jan wnuk Janusz

11.00

Śp. Maria Pospiech 8 rocz. śm.  

12.30

Za Parafian

17.00       

Śp. Zuzanna Permus, Józef mąż  

Intencje Mszy Św. 17-23.02.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Czesław Pacek

7.00

·       Śp. Stanisław Zdebski

17.00

Śp. Józefa Leśniak

Wtorek

6.30

Śp. Agata Węgrzyn

7.00

·       Śp. Czesław Pacek

·       Śp. Józefa Leśniak

17.00

Śp. Stefania Kowalczyk 8 rocz. śm.

Środa

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Maria Satoła

 

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Maria Satoła

 

17.00

Śp. Stanisław Zdebski

Piątek

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Kazimiera Cabas

 

17.00

Śp. Maria Satoła

Sobota

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Stanisław Zdebski

 

17.00       

Maria i Stanisław Kapera

Niedziela

7.30

Śp. Teresa Henryk Węglarz

9.30

Śp. Janusz Sotoła 8 rocz. śm.

11.00

O szczęśliwe rozwiązanie 

12.30

Śp. Józef Sobczyk 6 rocz. śm.

17.00       

Śp. Anna Franciszek Leśniak, Elżbieta Bryjak  

Intencje Mszy Św. 10-16.02.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Czesław Pacek

7.00

·       Śp. Ryszard Sikora 15 rocz. śm.

17.00

Śp. Józefa Leśniak

Wtorek

6.30

Śp. Józefa Leśniak

7.00

·       Śp. Czesław Pacek

 

17.00

Śp. Zygmunt Zdebski 12 rocz. śm. Adolf, Krysztyna

Środa

6.30

Śp. Czesław Pacek

7.00

·       Śp. Józefa Leśniak

 

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Józefa Leśniak

7.00

·       Śp. Czesław Pacek

 

17.00

Śp. Janusz Kulig 16 rocz. śm.

Piątek

6.30

Śp. Czesław Pacek

7.00

·       Śp. Józefa Leśniak

 

17.00

Śp. Stanisław Czesława Tuleja 

Sobota

6.30

Za Parafian

7.00

·       Śp. Józefa Leśniak

·       Śp. Czesław Pacek

17.00       

Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Rodziców – od dzieci

 

Niedziela

7.30

Śp. Michał Tabor 18. rocz śm.  

9.30

Śp. Joanna Stanisław Czesław Weber

11.00

Śp. Stanisław  Łosiowski

12.30

Śp. Wanda Michał Baran

17.00       

Śp. Wacław, rodzice i rodzeństwo  

Intencje Mszy Św. 3-9.02.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Władysław Trojański

7.00

·       Śp. Henryk Biszczad

17.00

Śp. Stanisław Pławecki

Wtorek

6.30

Śp. Henryk Biszczad

7.00

·       Śp. Władysław Trojański

 

17.00

Śp. Jan Galica  35 rocz. śm. żona Józefa

Środa

6.30

Śp. Władysław Trojański

7.00

·       Śp. Henryk Biszczad

 

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Henryk Biszczad

7.00

·       Śp. Maria Nawrot, syn  Wiesław

 

17.00

Śp. Władysław Trojański

Piątek

6.30

Śp. Henryk Biszczad

7.00

·       Śp. Józefa Leśniak

 

17.00

Śp. Czesław Pacek

Sobota

6.30

Śp. Józefa Leśniak

7.00

·       Śp. Czesław Pacek

 

17.00

Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Teresy i Edwarda

 

Niedziela

7.30

Śp. Jan Apolonia Pająk

9.30

Śp. Zbigniew Goc 15 rocz. śm.

11.00

W 15 rocz. Urodzin Dawida   , o dar zdrowia, bł. Boże  w nauce

12.30

Śp. Jan Jawień 15 rocz. śm.

17.00

Śp. Emilia Władysław Rychel

Intencje Mszy Św. 13-19.01.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Antonina Brożek

7.00

·       Śp. Julia  Woźniak

·       Śp. Stanisław Pach

17.00

Śp. Jerzy Kwarciak 3 rocz. śm. , Maria Kazimierz Kwarciak 6 rocz. śm.

Wtorek

6.30

Śp. Julia  Woźniak

7.00

·       Śp. Stanisław Pach

·       O zdrowie i bł. Boże w rodzinie

17.00

Śp. Antonina Brożek

Środa

6.30

Śp. Stanisław Pach

7.00

·       Śp. Czesław Irzyk

·       Śp. Tadeusz Bereś

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Czesław Irzyk

7.00

·       Śp. Stanisław Pach

·       Śp. Zofia Gadziała

17.00

Śp. Tadeusz Bereś

Piątek

6.30

Śp. Stanisław Pach

7.00

·       Śp. Czesław Irzyk

·       Śp. Zofia Gadziała

17.00

Śp. Renata w rocz. śm.

Sobota

6.30

Śp. Agata Węgrzyn

7.00

·       Śp. Stanisław Pach

·       Śp. Czesław Irzyk

17.00       

Za parafian

 

Niedziela

7.30

Śp. Maria Antoni Paszkot

9.30

Śp. Krystyna Stanisław Grabaccy i syn Leszek

11.00

Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Marii 

12.30

Dziękczynna w 40 rocz. ślubu  Danuty i Edwarda 

17.00       

Śp. Marian Sutor 3 rocz. śm.  

Intencje Mszy Św. 6-12.01.2020

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek Uroczystość
Objawienia Pańskie

7.30

Śp. Kazimierz Zegarliński

9.30

Śp. Stefan Król rocz. śm.

11.00

W 30 rocz. ślubu Anny i Marka o bł. Boże i potrzebne łaski

12.30

Dziękczynna w 97 rocz. urodzin  Marii Ziółkowskiej

17.00

Śp. Julia  Woźniak

Wtorek

6.30

Śp. Ludwika Władysław Odrzywołek

7.00

·       Śp. Antonina Brożek

·       Śp. Julia  Woźniak

17.00

Śp. Piotr Szewczyk

Środa

6.30

Śp. Piotr Szewczyk

7.00

·        Sp. Franciszek Ziółkowski

·       Śp. Antonina Brożek

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Antonina Brożek

7.00

·       Śp. Piotr Szewczyk

·       Śp. Julia  Woźniak

17.00

Śp. Edward Drożdż 25 rocz. śm. , rodzic, teściowie, rodzeństwo

Piątek

6.30

W int. wiernych zmarłych naszej parafii

7.00

·       Śp. Antonina Brożek

·       Śp. Julia  Woźniak

17.00

Śp. Franciszek Morawski w 5 rocz. sm.

Sobota

6.30

Śp. Antonina Brożek

7.00

·       Śp. Julia  Woźniak

·       Śp. Stanisław Pach

17.00       

Śp. Agnieszka Łaciak

 

Niedziela

7.30

Śp. Alina Tynka

9.30

Śp. Maria Stefan Węglarz

11.00

Śp. Krystyna Paszkot 

12.30

Śp. Julia Woźniak

17.00       

Śp. Andrzej Kołodziej