Ogłoszenia duszpasterskie /19 VIII 2012/

20. NIEDZIELA ZWYKŁA

19 VIII 2012

 

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 18.00

Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek: wspomnienie św. Bernarda, opata i dra Kościoła
Wtorek: wspomnienie św. Piusa X, papieża
Środa: wspomnienie NMP Królowej
Czwartek: wspomnienie św. Róży z Limy, dziewicy
Sobota: wspomnienie św. Ludwika, króla

 

 

 W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej,a w naszej parafii UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ku czci św. Bartłomieja Apostoła, patrona naszej parafii. O g. 11.00 uroczysta Suma Odpustowa, a po niej procesja.
Przyjdźmy jak najliczniej na sumę, by uczcić Patrona naszej parafii. Zapraszamy: dzieci do sypania kwiatów, dzieci komunijne i rocznicowe (koniecznie w strojach komunijnych), wszystkich ministrantów i lektorów, scholę, dzieci i młodzież oraz całe rodziny. Zapraszamy strażaków z całej parafii, Róże Żywego Różańca. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów, figurę MB Fatimskiej niech przyozdobią kwiatami i poniosą w procesji sołtysi z naszej parafii.
O g. 12.15 Mszy św. nie będzie.
Spowiedź przed odpustem w sobotę od g. 16.30. Skorzystajmy jak najliczniej, aby w niedzielę zyskać odpust zupełny
W piątek o g. 16.00 próba scholi parafialnej. Obecność obowiązkowa.
W piątek o g. 17.00 zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów – obecność obowiązkowa.
W poniedziałek i wtorek od g. 9.00 – 13.00 wydawana będzie żywność dla rodzin potrzebujących, które jej jeszcze nie odebrały.