Ogłoszenia duszpasterskie /23 IX 2012/

Środa: wspomnienie św. męczenników Kosmy i Damiana
Czwartek: wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
Piątek: wspomnienie św. Wacława, męczennika

Nasz dekanat w tym roku wspiera budujący się kościół Bł. Jana Pawła II w Krakowie obok osiedla na Ruczaju. W związku z tym, przybędzie do nas w przyszłą niedzielę ks. Proboszcz nowej parafii, wygłosi kazania, a ofiary składane na tacę przeznaczone będą na tę budowę.
 Tradycyjnie, jesienią dzielimy się płodami ziemi z naszym Seminarium Duchownym, gdzie kształcą się kapłani, a wśród nich nasz parafianin, kleryk II roku, Sławomir Tyrański. Okażmy swoje dobre serca i bądźmy hojni, składając dary ziemi u sołtysów lub przywożąc na plebanię. Prosimy to zrobić w tym tygodniu.
 Przez 4 niedziele października, począwszy od 7-go, w Gdowie odbywać się będzie kurs dla narzeczonych. O g. 14.00 rozpoczęcie Mszą św.
 W sobotę o g. 16.00 spotkanie młodzieży, która zapisała się do Grup Apostolskich. Zachęcamy też innych.

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE