Ogłoszenia duszpasterskie /2 IX 2012/

Piątek: wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika
  I m-ca – spowiedź od g. 6.30 i 16.30
objazd chorych od g. 8.00

Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny 2012/13. Tradycyjnie rozpoczniemy go od wspólnej Mszy św., by prosić Boga o błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i wychowawców:
♦ g. 8.00 dla Zespołu Szkół im. Jana Pawła II
♦ g. 9.00 dla Gimnazjum im. Janusza Kuliga
♦ g. 10.00 dla Szkół Podstawowych w Łapanowie i Grabiu oraz dla przedszkolaków
Na te Msze św. zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież Gimnazjum i Szkół Średnich oraz rodziców i nauczycieli.
 Dziś w naszej parafii witam nowych księży wikariuszy, ks. Roberta Anusiewicza i ks. Grzegorza Zastawnego, życząc aby w naszej parafii czuli się jak najlepiej i pracowali owocnie dla dobra nas wszystkich. Szczęść Boże.
 Ponieważ bardzo mało osób chodzi na poranne msze w dni powszednie, dlatego zamiast dwóch mszy (o 6.30 i 7.00) będzie jedna Msza św. koncelebrowana o g. 7.00.
 W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o g. 7.00. Są jeszcze wolne miejsca.

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE