Ogłoszenia duszpasterskie /9 IX 2012/

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 18.00

Środa: wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
Czwartek: wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kościoła
 w tym dniu w naszej parafii kolejne Nabożeństwo Fatimskie na które serdecznie wszystkich zapraszamy na g. 18.00. Szczególnie zapraszamy mieszkańców Kępanowa, których prosimy o przyozdobienie figury MB i poniesienie jej w procesji.
Sobota: wspomnienie NMP Bolesnej

W przyszłą niedzielę, jak w każdą III m-ca, składka na potrzeby naszego kościoła.
 W piątek:
o g. 16.00 spotkanie scholi parafialnej,
zachęcamy kolejne dziewczynki, by zapisywały się do scholi
o g. 18.30 spotkanie wszystkich lektorów
 W sobotę o g. 10.00 spotkanie wszystkich ministrantów oraz chętnych, którzy chcą się do nich zapisać. Zachęcamy szczególnie chłopców z klas III i wszystkich starszych, którzy jeszcze nie skorzystali z tego zaproszenia.
 Przypominamy o składce na sprzątanie kościoła i cmentarza.
 Sołtys wsi Łapanów informuje, że podatek rolny i od nieruchomości będzie pobierany w dniach 13 i 14 września w g. 9.00 – 13.00 w biurze sołtysa w budynku OSP.
 Wójt Gminy Łapanów informuje, że przyjmowanie podatku we wsi Wolica będzie 14 września w g. 16.00 – 19.00 w świetlicy wiejskiej.
 W poniedziałek 10 września w g. 10.00 – 12.00, w Zespole Szkół im. Jana Pawła II będzie miała miejsce Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Trzeba ze sobą przynieść dowód tożsamości.

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE