Ogłoszenia duszpasterskie /22 IV 2012/

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA

22 IV 2012

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 18.00

Dziś w naszej parafii Uroczystość Odpustowa ku czci JEZUSA CHRYSTUSA ODKUPICIELA CZŁOWIEKA – REDEMPTOR HOMINIS.
Uroczysta Suma Odpustowa o g. 11.00 z procesją i aktem zawierzenia parafii Jezusowi Odkupicielowi Człowieka.
O g. 12.15 Mszy św. nie będzie.

Poniedziałek: uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika,
głównego patrona Polski.
Św. Wojciech jest także patronem naszego Księdza Wojciecha, któremu już dziś składamy najlepsze życzenia, błogosławieństwa Bożego i opieki Świętego Patrona, a na wspólną modlitwę zapraszamy w poniedziałek o g. 18.00.
Wtorek: wspomnienie św. Jerzego, męczennika

W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania oraz rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw w tej intencji. Kościołowi potrzeba wciąż nowych kapłanów dlatego ta modlitwa jest tak bardzo ważna i potrzebna.
 W przyszłą niedzielę harcerze prowadzeni przez ks. Mariusza Wrzesińskiego będą gościć u nas na krótkim obozie. Będą także rozprowadzać biało-czerwone flagi na święta majowe.
 W sobotę o g. 9.00 będzie w kościele obowiązkowa próba dzieci przed I Komunią św.

DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

Adam Kaczmarczyk
syn Jana i Zofii Kuska, za. w Brzezowej