Intencje Mszy Św. 1-7.06.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

Święto Matki Kościoła

7,00

·       Śp. Józefa Kaciczak

·       Śp. Kazimiera Więcek

9,30

Śp. Jolanta Wożniak 7 rocz. śm.

    18.00

Śp. Stanisław Karaś. Antonina ,Aleksander, Barbara Urbańska

Wtorek

6.30

Śp. Józefa Kaciczak

7.00

·       Śp. Kazimiera Więcek

·       Śp. Andrzej Truty

18.00

Śp.  Roman Taboła 30 rocz. śm. 

Środa

6.30

Śp. Stanisław Janus 5 rocz. sm.

7.00

·       Śp. Józefa Kaciczak

·       Śp. Kazimiera Więcek

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Józefa Kaciczak

7.00

·       Śp. Kazimiera Więcek

·       Śp. Andrzej Truty

18.00

Śp. Stanisław Janus 5 rocz. sm.

Piątek

6.30

Śp. Józefa Kaciczak

7.00

·       Śp. Kazimiera Więcek

·       Śp. Andrzej Truty

18.00

Śp. Mieczysław Domagała  rocz. śm.

Sobota

6.30

Śp. Józefa Kaciczak

7.00

·       Śp. Waleria Serafin 16. rocz. śm.

·     Śp. Kazimiera Więcek

18.00       

v W int. Róż Żywego Różańca

Niedziela

7.30

·     Śp. Antoni Marianna Kuska, Maria c. Władysław s.

·     Śp. Kazimiera Więcek

9.30

  W int. Tomka i Gabrysi w rocz. urodzin z prośbą obł. Boże i opiekę Matki  Bożej

11.00

Śp. Adam Julia Sikora, Andrzej, Bolesław

W int ks. Roberta z okazji imienin od Róż

12.30

 Za Parafian

18.00

Śp. Jan Paszkot, Emilia ż.  

Intencje Mszy Św. 25-31.05.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Tadeusz Gilski

7,00

·       Śp. Bogusław Duda

·       Śp. Maria Wandzel

18.00

Śp. Janina, Antoni Klag

Wtorek

6.30

Śp. Maria Wandzel

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Aniela Śliwa

18.00

Śp.  Agnieszka Łaciak 

Środa

6.30

Śp. Maria Wandzel

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Andrzej Truty

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Andrzej Truty

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski .

·       Śp. Maria Wandzel

18.00

Dziękczynna za opiekę M. Bożej nad rodzinami dzieci z okazji rocz. ślubu i o dar małżeństwa dla syna

Piątek

6.30

Śp. Andrzej Truty

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski .

·       Śp. Maria Wandzel

18.00

Śp. Andrzej, Antonina Serafin, Stefan Łapczyński

Sobota

6.30

Śp. Bogusław Duda

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·     O bł. Boże dla Janiny, męża Władysława  i syna Stanisława

18.00       

v Śp. Stanisław Karteczka

v Śp. Edward Góral rocz. śm.

Niedziela

7.30

Śp. Maria Tabak w 9 rocz. śm.

9.30

  Śp. Michał, Maria Malinowscy , córka Michalina

11.00

Śp. Jan Karcz 10 rocz. śm. , Halina Bruska 4 rocz. śm.

12.30

 Śp. Tadeusz Maria Łabuś

18.00

Śp. Edward Góral 

Intencje Mszy Św. 18-24.05.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Agata Węgrzyn

7,00

·       Śp. Bogusław Duda

·       Śp. Maria Wandzel

18.00

Śp. Tadeusz Gilski

Wtorek

6.30

Śp. Maria Wandzel

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Aniela Śliwa

18.00

Śp.  Jan Dudzic 14 rocz. śm. 

Środa

6.30

Śp. Aniela Śliwa

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Maria Wandzel

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Maria Wandzel

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski .

·       Śp. Aniela Śliwa

18.00

Śp. Aniela Grabowska

Piątek

6.30

Śp. Stanisław Maria Stryszowski, Tadeusz, Jan

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski .

·       Śp. Aniela Śliwa

18.00

Śp. Honorata Jeleń c. Maria s. Ignacy

Sobota

6.30

Śp. Bogusław Duda

7.00

·       Śp. Jan Galica, rodzice

·       Śp. Tadeusz Gilski

18.00       

 Śp. Janina Stasiak 21 rocz.  śm.

Niedziela

7.30

Śp. Helena Stanisław Szostak

Śp. Tadeusz Gilski

9.30

 Śp. Jan Bujak, Julia, Andrzej Konieczny s. Bolesław

11.00

Śp. Józefa, Józef, Tadeusz Tabak

12.30

 W 8 rocz. ślubu  Joanny i Mateusza z prośbą o bł. Boże  i opiekę matki Bożej w dalszym życiu rodzinnym i Małżeńskim

18.00

Śp. Janina Zegarlińska 

Intencje Mszy Św. 11-17.05.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Bogusław Duda

7,00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Maria Wandzel

18.00

Śp. Stanisław i Anatolia Sotoła

Wtorek

6.30

Śp. Aniela Śliwa

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Jan Babral

18.00

Śp.  Jan i Maria Korta

Środa

6.30

Śp. Jan Babral

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Wojciech Zdebski,  ż. Bronisława, synowie Marian, Florian

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Maria Wandzel

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski .

·       Śp. Aniela Śliwa

18.00

Śp. Feliks Bankowicz 31 rocz. śm.  rodzice, teściowie, żona

Piątek

6.30

Śp. Aniela Śliwa

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski .

·       Śp. Zofia Duziak

18.00

Śp. Zofia Satoła

Sobota

6.30

Śp. Bogusław Duda

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Aniela Śliwa

18.00       

 Za Parafian

Niedziela

7.30

Śp. Józef, Zofia Dudek

9.30

 Śp. Władysława Góral 4 rocz. śm. , Maria Mazur

11.00

Śp. Stanisław Kurek 3 rocz. śm.

12.30

Śp. Bogdan Goczał 8 rocz. śm.

18.00

Śp. Marta Nowak 5 rocz. śm. Stanisław Kuska 9 rocz. śm.

Intencje Mszy Św. 4-10.05.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Bogusław Duda

7,00

Śp. Władysław Zięba  40 rocz. śm.

18.00

·       W int. strażaków i druhen OSP a także zarządu gminnego OSP z okazji św. Floriana

·       Śp. Tomasz  Genowefa Bujak syn Jan

·       Śp. Tadeusz Gilski

Wtorek

6.30

Śp. Jan Babral

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·         Śp. Leon Zając żony Anna i Aniela

18.00

Śp.  Irena Sikora

Środa

6.30

Śp. Aniela Śliwa

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Jan Babral

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Jan Babral

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski .

·       Śp. Florian Zając, żona Zofia syn Tadeusz

18.00

 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Dariusza

Piątek

6.30

Śp. Tadeusz Gilski

7.00

·       Śp. Stanisław Anna Pietroń Wiktoria

·       Śp. Stanisław Szewczyk, żona Maria

18.00

Śp. Stanisław  Łosiowski

Sobota

6.30

Śp. Tadeusz Gilski

7.00

·       Śp. Bogusław Duda

·       Śp. Cecylia Mycek

18.00       

Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Tadeusza i Stanisławy

Niedziela

7.30

Śp. Jan Nowak, rodzice , rodzeństwo

9.30

 Śp. Janina Janik i zmarłych z rodziny

11.00

Śp. Tadeusz Gilski

12.30

Śp. Michalina i Edward Paprota

18.00

Śp. Tomasz Kubik 

Intencje Mszy Św. 27.04-03.05. 2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Jan Babral

7,00

Śp. Adam Orłowski

18.00

Sp. Stanisław Paszkot  zmarli rodzice

Wtorek

6.30

Śp. Tadeusz  Orłowski

7.00

·       Śp. Jan Babral

·         O bł. Boże dla Stefanii

18.00

Śp.  Janina Zegarlińska

Środa

6.30

Śp. Jan Babral

7.00

·       W 18 rocz. urodzin Amelii  o bł. Boże.

·       Śp. Anna Szczepan Orłowscy

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

O bł. Boże i opiekę M. Bożej dla Kingi w rocz. urodzin

7.00

·       Śp. Jan Babral

·       Śp. Maria Henc

18.00

 Śp. Jakub Klimczak, Maria żona, zmarłe dzieci

Piątek

6.30

Śp. Jan Babral

7.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

·       Śp. Zofia Jan Nieć

18.00

Śp. Jakub Halota

Sobota

Matki Bożej Królowej Polski

7.30

Śp. Zygmunt

9.30

Śp. Jan Babral

11.00

·       Śp. Tadeusz Gilski

12.30

Śp. Teresa Harańczyk 11 rocz. śm.

18.00       

W intencji Róż Żywego Różańca

Niedziela

7.30

Śp. Anastazja Stelmach, Alojzy

9.30

·       Śp. Tadeusz Gilski

11.00

Śp. Bogusław Duda

12.30

Za Parafian

18.00

Śp. Maria Zagól 2 rocz. śm. 

Intencje Mszy Św. 20-26.04.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Stanisław Kołos

7,00

Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Marii i Marcina Kaleta

18.00

Sp. Tomasz Jamka 13 rocz. śm. żona Zofia

Wtorek

6.30

Śp. Małgorzata Rapacz

7.00

·       Śp. Stanisław Kołos

·        Śp. Cecylia Mycek

18.00

Śp.  Weronika Julian Mroszkowie, wnuk  Sławomir

Środa

6.30

Śp. Stanisław Kołos

7.00

·       Śp. Małgorzata Rapacz

·       Śp. Józef Bielak

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

   Śp. Małgorzata Rapacz

7.00

·       O bł. Boże  dla Wojciecha

·       Śp. Stanisław Kołos

18.00

 Śp. Adam Halota

Piątek

6.30

Śp. Stanisław Kołos

7.00

·       Śp. Małgorzata Rapacz

·       O bł. Boże dla Marzeny, Wacława, Wojciecha

18.00

Śp. Beata Mędrych 1 rocz. śm

Sobota

6.30

Śp. Małgorzata Rapacz

7.00

·       O bł. Boże dla Moniki, Mariusza, dzieci

·       O potrzebne łaski dla Weroniki

18.00       

Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Stanisławy i Mariana

Niedziela

Odpust Parafialny

Redemtor Hominis

7.30

Śp. Wiktoria Wacław, Tadeusz Szczurek.

9.30

·       Dziękczynna w 47 rocz. ślubu Zofii i Stanisława

·       Śp. Małgorzata Rapacz

11.00

ZA PARAFIAN

18.00

Śp. Mieczysław Nowak 6 rocz. sm.

Intencje Mszy Św. 13-19.04.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

II Dzień Świąt

7.30

Śp. Eugenia Stanisław Wilgoccy

9.30

·       Śp. Rodzice, Maria Józef Kurzeja

11.00

·       Śp. Cecylia Kucharska 1 rocz. śm.

12.30

Za Parafian

18.00

Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Arkadiusza

Wtorek

6.30

Śp. Stanisław Kołos

7.00

·       Śp. Małgorzata Rapacz

·        o bł. Boże i opiekę M. Bożej dla Marii i Wiesława oraz ich dzieci

18.00

Śp.  Józef Leśniak

Środa

6.30

Śp. Józef Leśniak

7.00

·       Śp. Stanisław Kołos

·       Śp. Małgorzata Rapacz

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

  Śp. Józef Leśniak

7.00

·       Śp. Stanisław Kołos

·       Śp. Małgorzata Rapacz

18.00

Ś. Anna Szostak

Piątek

6.30

Śp. Stanisław Kołos

7.00

  Śp. Małgorzata Rapacz

   Śp. Rozalia Leśniak

18.00

Śp. Rudolf, Krystyna Kowalczyk

Sobota

6.30

Śp. Agata Węglarz

7.00

Śp. Jan Stach 15 rocz. śm.

W 40 rocz. ślubu Haliny i Stanisława o bł. Boże i opiekę Matki  Bożej w dalszym życiu

18.00       

Za Parafian

Niedziela

Miłosierdzia Bożego

7.30

Śp. Kazimierz Stokłosa 15 rocz. sm.

9.30

Śp. Wojciech Kopanica 9 rocz. sm.  

11.00

o bł. Boże i opiekę Matki  Bożej w rodzinie Haliny i  Stanisława

12.30

W 25 rocz. ślubu Beaty i Piotra o bł. Boże i opiekę Matki  Bożej w dalszym życiu

18.00

Śp. Jan Beresiński w 1 rocz. śm  i zmarłych rodziców

Intencje Mszy Św. 6-12.04.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

O bł. Boże dla rodziny Satołów

7.00

·       Śp. Mieczysław Danuta

18.00

Śp. Józef Leśniak

Wtorek

6.30

Śp. Józef Leśniak

7.00

·       Śp. Franciszek Waksmundzki i jego rodzice

·       Śp. o bł. Boże dla Krystyny, Zbigniewa, Tomasza

18.00

Śp. Edward  Leśniak rocz. śm.

Środa

6.30

Śp. Józef Leśniak

7.00

·       Śp.  Aleksandra Andrzej  Szewczyk

·       Śp. Rozalia Moryc

18.00

Zbiorowa

Wielki

Czwartek

18.00

O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty i opiekę  M.B. nad 3 letnim Antosiem

Śp. Bernadeta Szostak

O bł. Boże dla Grzegorza i Pauli

O zdrowie Anny

Wielki

Piątek

18.00

Liturgia Męki Pańskiej

Wielka

Sobota

18.00

Śp. Mariannę Mariana Tabak

Śp. Józef Wąsowicz rocz. śm. 4

O bł. Boże dla Michała, Barbary, Olgierda

Za Parafian

Niedziela

ZmartwychwstaniaPańskiego

6.00

Śp. Bernadetta Szostak

7.30

Śp. Zofia  Kowalczyk 19 rocz. śm.

9.30

Śp. Władysław Góral 26 rocz. śm.

11.00

Śp. Jan Stefanię  Pławeckich, Agnieszka

12.30

Śp. Michalina Marek Limanówka

15.00

Śp. Jan Bujak

16.30

Wynagradzająca  o bł. Boże dla pracodawców i współpracowników

18.00

Śp. Andrzej Leśniak 8 rocz. śm.

Intencje Mszy Św. 30.03-05.04.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp.  Zbigniew Biros

7.00

·       Śp. Tadeusz Woźniak

17.00

Śp. Roman Pączek 18 rocz. śm. ,rodzice ,teściowie

Wtorek

6.30

Śp.  Czesław Irzyk

7.00

·       Śp. Tadeusz Woźniak

·       Śp. Józef Leśniak

17.00

Śp. Stanisław Fliśnik, synowie Witold , Stanisław

Środa

6.30

Śp. Stanisław Karteczka

7.00

·       Śp.  Helena Szczygieł 

·       Śp. Zdzisława Daniec

18.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

   Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·        Śp. Józef Leśniak

·                           Śp. Józef Bielak

18.00

Śp.  Aniela, Józef Wojas

Piątek

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       W int. rodziny Głowińskich o bł. Boże  i dar zdrowia

·       Śp. Józef Leśniak

18.00

Śp. Zbigniew Gniadek 3 rocz.

Sobota

6.30

Śp. Stanisław  Zdebski

7.00

·       Śp. Rozalia Leśniak 1 rocz. śm

·       Śp. Józef Leśniak

18.00        

W int. Róż Żywego Różańca 

 

Niedziela

7.30

Śp. Teresa Henryk Węglarz

9.30

Śp.  Irena Sikora 3 rocz. śm.

11.00

w 18 rocz. urodzin Natalii o dary Ducha św.  i opiekę M. B.  w dorosłym życiu 

12.30

Za Parafian 

18.00       

Śp. Władysław Węglarz.  

Intencje Mszy Św. 23-29.03.2020

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp. Zdzisława Doniec

17.00

Śp. Józef ,Zofia Józef Mucha

Wtorek

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp. Józef Bielak

·       Śp. Tadeusz Sławiński

17.00

Śp. Czesława , Marian Roj

Środa

6.30

Śp. Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp.  Adan Góral 37 rocz. śm.

·       Śp. Jan Łaba

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

   Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp. Paweł Dudek 

·                           Śp. Tadeusz Bujak

17.00

Śp.  Henryk Skupień

Piątek

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       O bł. Boże w 50 rocz. urodzin Marioli

·       Śp. Stanisław Pater

17.00

Śp. Marianna Kowalczyk

Sobota

6.30

Śp.  Tadeusz Woźniak

7.00

·       Śp. Józef , Władysław Dudek

·       Śp. Stanisława  Zięba 7 rocz. śm.

17.00       

Śp. Aniela Ruman, Franciszek

 

Niedziela

7.30

Śp. Augustyna Stelmach 13 rocz. śm.

9.30

Śp.  Józefa , Mikołaj Apostoluk. dzieci

11.00

Śp. Adolf Drożdż 18 rocz. śm. 

12.30

O powrót do zdrowia dla Jasia oraz o życie wieczne dla Śp. Jana Dudzic 2 rocz. śm. 

17.00       

Śp. Władysława Stelmach 15 rocz. śm.  

Intencje Mszy Św. 16-22.03.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Zdzisława Daniec

7.00

·       Śp. Józef Bielak .

17.00

Śp. Józef Michalec

Wtorek

6.30

Śp. Tadeusz Skawiński

7.00

·       Śp. Jan Łaba

·       Śp. Tadeusz Dudek

17.00

Śp. Helena i Edward Tomera

Środa

6.30

Śp. Eleonora Mika

7.00

·       Śp.  Agata  Węgrzyn

·       Śp. Anatolia Sotoła, Stanisław

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

  Śp.  Tadeusz Bujak

7.00

·       Śp. Józef Węglarz , Maria Józef Mróz 

·                           Śp. Mirosław Radoń

17.00

Śp.  Józef Sobczyk, rodzice, teściowie

Piątek

6.30

Śp. Tadeusz Irzyk

7.00

·       Śp. Stanisław Pater

·       Śp. Tomasz Kubik

17.00

Śp. Jerzy Manys 3 rocz. sm.

Sobota

6.30

    Śp. Krystyna Nowak

7.00

·       Śp. Edward Kapera

·       Śp. Stanisław Zdebski

17.00       

Za Parafian

 

Niedziela

7.30

w 2 rocz. urodzin Julki

9.30

Śp. Maria Broda 5 rocz. śm. mąż Stanisław 23 rocz. śm. syn Józef

11.00

Śp. Władysław Kuska 7 rocz. śm.

12.30

Śp. Jan Piech 2 rocz. śm. rodzice Krystyna Władysław 

17.00       

Śp. Czesław Pacek