Intencje Mszy Św. 30.10.2019 – 5.01.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Helena Edward Tomera

·       Śp. Piotr Szewczyk

17.00

Śp. Barbara Franciszek Biel zmarłych z rodz.

Wtorek

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Piotr Szewczyk

·       Śp. Antonina Brożek

8.00

·       Za wszystkich zmarłych w 2019 roku

17.00

·       Za Parafian

NOWY ROK

Środa

7.30

Śp. Maria Gurdet

9.30

W int. Bogu wiadomej

11.00

Śp. Alina Tynka

12.30

Śp. Maria Stach 1 rocz. śm.

17.00

Śp. Mieczysław Domagała

Czwartek

6.30

Śp. Piotr Szewczyk

7.00

·       Śp. Alina Tynka

·       Śp. Antonina Brożek

17.00

Śp. Antonina Tyrańska

Piątek

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Piotr Szewczyk

·       Śp. Antonina Brożek

17.00

Śp. Antonina Tyrańska

Sobota

6.30

Śp. Aleksander Mika

7.00

·       Śp. Stanisław Kwarciak rodzice Leon Anna

·       Śp. Piotr Szewczyk .

17.00       

Śp. Julia Wożniak

 

Niedziela

7.30

Śp. Marian Kowalski

9.30

Śp. Joanna Julian Kubicz Józefę Tadeusz

11.00

Śp. Zygmunt Stalmach. 

12.30

Za Parafian 

17.00       

Śp. Julian, Bronisławę, Kazimierz Bubula 

Intencje Mszy Św. 23-29.12.2019 r.

Pasterka

0.00

Za Parafian

·       Śp. Jan Bujak, Tomasz i Genowefa

·       Śp. Julia Wożniak

·       Śp. Stanisław Pach

 

Boże Narodzenie środa

7.30

Śp. Sławomir  Mroczek

9.30

Śp. Sebastian Zdebski 5 rocz. sm. 

Śp. Waleria, Teofil Serafin i zmarli z rodziny

11.00

Śp.  Aniela , Jan Nowak w rocz. śm. 

12.30

W int. Elżbiety Satoły w 80 rocz. urodzin 

Śp. Mieczysław Domagała

17.00       

Śp. Antonina Tyrańska 

 

 ŚW. Szczepana

czwartek

7.30

Śp. Stanisław Helena Szostak

9.30

Śp. Józefa i Michał Szatkowscy w rocz. śm. 

11.00

Dziękczynna w7 rocz. urodzin Szymona o bł. Boże i potrzebne łaski

12.30

Za Parafian 

17.00       

Śp.  Antonina Tyrańska 

 


Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Antonina Tyrańska

7.00

·       Śp. Piotr Szewczyk

·       Śp. Alina Tynka

17.00

Śp. Rudolf Kowalczyk

Wtorek

6.30

Śp. Antonina Tyrańska

7.00

·       Śp. Adam Anna Rychel

·       Śp. Adam Halota w 20 rocz. śm.

·       Śp. Adam Zdebski

Środa

6.30

 

7.00

·        

·        

17.00

 

Czwartek

6.30

 

7.00

·        

·        

17.00

 

Piątek

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Anna Świgost

·       Śp. Piotr Szewczyk

17.00

Śp. Jan Leśniak

Sobota

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Władysław Cefal

·       Śp. Piotr Szewczyk .

17.00       

Śp. Tomasz Kubik

 

Niedziela

7.30

Śp. Stefan Paszkot 17 rocz. śm.

9.30

Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Elżbiety i Stanisława

11.00

Śp. Władysławę Paszkot w rocz. śm. 

12.30

Śp.  Anna 10 rocz. śm. Władysław Korta 

17.00       

Śp. Aniela Nowak 4 rocz. śm. Jan 

Intencje Mszy Św. 16.12-22.12 2019 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Stanisława Nowak

7.00

·       Śp. Antonina Tyrańska

·       Śp. Alina Tynka

17.00

Śp. Józef Węglarz

Wtorek

6.30

Śp. Józef Węglarz

7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Stanisława Nowak

17.00

Śp. Józef,  Helena Dudziak

Środa

6.30

Śp. Józef Węglarz

7.00

·       Intencja własna

·       Śp. Stanisława Nowak

17.00

   Śp. Władysław Cefal

Czwartek

6.30

Śp. Stanisława Nowak

7.00

·       Śp. Kazimierz i Janina Zegarliński

·       Śp. Antonina Tyrańska

17.00

Śp. Sebastian Zdebski 5 rocz. śm.

Piątek

6.30

Śp. Stanisława Nowak

7.00

·       Śp. Maria Karkoszka

·       Śp. Małgorzata Jan

17.00

Śp. Stefan Bujak  w rocz. śm. żona Stefania

Sobota

6.30

Śp. Antonina Tyrańska

7.00

·     Śp. Stefan Bzdyl w 56 rocz. śm.  Honorata ż. i dzieci

·       Śp. Maria Władysław Kucharscy .

17.00       

Za Parafian

 

Niedziela

7.30

Śp. Maria 23 rocz. śm. Leon , Zbigniew Kaczmarczyk

9.30

Śp. Józef Bałdo 9 rocz. śm. , Teresa żona w 1 rocz. śm.

11.00

Śp. Tadeusz Apostoluk 7 rocz. śm.

12.30

Śp. Zofia Małopolska 7  rocz. śm. 

17.00       

Śp. Mateusz Strugała Jakub Jeziorcek 

Intencje Mszy Św. 9.12-15.12 2019 r.

         Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Zbigniew Biros

7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Rozalia Moryc

17.00

Śp. Marcin Kubik

Wtorek

6.30

Śp. Józef Węglarz

7.00

·       Śp.  Anna Szostak

·       Śp. Beata Mędrych

17.00

Śp. Stanisława Kowalczyk w rocz. śm.

Środa

6.30

Śp. Józef Węglarz

7.00

·          Śp. Władysław Cefal

·       Śp. Bartłomiej Głowacki, Jan Zacharski

17.00

Śp. Stanisław Pawlik

Czwartek

6.30

O szczęśliwe rozwiązanie

7.00

·       Śp. Józef Węglarz

·       Śp. Stanisława Nowak

17.00

Śp. Stefania, Szymon, Zbigniew Domagała, Marian Obidowicz

Piątek

6.30

Śp. Józef  Węglarz

7.00

·       Śp. Stanisława Nowak

·       Śp. Antonina Tyrańska

17.00

Śp. Andrzej Serafin, Salomea, Wiktoria

Sobota

6.30

Śp. Stanisława Nowak

7.00

·       Śp. Józef  Węglarz

·       Marian i Regina Wojewoda 11 rocz. śm.

17.00       

Ś. Władysława Józef  Halberda

 

Niedziela

7.30

Śp. Jan Irzyk 23 rocz. sm.

9.30

Śp. Helena, Edward, Stanisław Sajak

11.00

Śp. Lucyna Zgłobicka30 rocz. śm.

W int. ks. Proboszcza – imieninowa od Róż Żywego Różańca

12.30

Śp. Józefa  Burek 21 rocz. śm. 

17.00       

Śp. Tadeusz Kołos 11 rocz. śm. 

Intencje Mszy Św. 2.12-8.12.2019 r.

         Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp.  Rozalia Moryc

7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Zbigniew Biros

17.00

Śp. Rozalia Kwarciak 4 rocz. śm.

Wtorek

6.30

Śp. Irena Rożen, Stanisław ,rodzice

7.00

·       Śp.  Julia Burnos, Franciszek

·       Śp. Rozalia Moryc

17.00

O bł. Boże i potrzebne łaski dla Kamila w dniu urodzin

Środa

6.30

Śp. Zbigniew Biros

7.00

·       Śp. Mieczysław Piwowarczyk

·       Śp. Józef Węglarz

17.00

Śp. Aleksander , Barbara

Czwartek

6.30

   Śp. Władysław Cefal

7.00

·       Śp. Zbigniew Biros

·       Śp. Rozalia Moryc

17.00

Śp. Andrzej, Antonina, Leon Tabak 

Piątek

6.30

Śp.  Zbigniew Biros

7.00

·       Śp. Rozalia Moryc

·       Śp. Józef  Węglarz

17.00

Śp. Wiktoria, Andrzej, Małgorzata Serafin

Sobota

6.30

Śp. Zbigniew Biros

7.00

·       Śp. Stanisław Bujak

·       Śp. Rozalia Moryc

17.00       

W int.  Róż Żywego Różańca

Śp. Antonina Głowacka 5 rocz. mąż Telesfor

 

Niedziela

7.30

Śp. Maria Pajtasz 40 rocz. rocz., Andrzej syn

9.30

Śp. Maria Szewczyk 33 rocz. śm.

11.00

Śp. Tomasz Trojański, rodzice, teściowie

12.30

O nawrócenie grzeszników  i wynagrodzenie za grzechy Niepokalanemu Sercu Maryi

17.00       

Śp. Marcin Kubik 14 rocz. śm.

Intencje Mszy Św. 25.11-1.12.2019 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp.  Stanisław Kapera

7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Mieczysław Piwowarczyk

17.00

Śp. Stanisława Bujak

Wtorek

6.30

Śp. Mieczysław Piwowarczyk

7.00

·       Śp.  Stanisław Kapera

·       Śp. Zbigniew Biros

17.00

Śp. Monika 5 rocz. śm.

Środa

6.30

Śp.  Stanisław Kapera

7.00

·       Śp. Mieczysław Piwowarczyk

·       Śp. Rozalia Moryc

17.00

Śp. Emil Satoła i rodzice

Czwartek

6.30

   Śp. Władysław Cefal

7.00

·       Śp.  Stanisław Kapera

·       Śp. Mieczysław Piwowarczyk

17.00

Śp. Helena Stach w 20 rocz. śm. Tadeusz mąż 

Piątek

6.30

Śp.  Zbigniew Biros

7.00

·       Śp. Rozalia Moryc

·       Śp. Franciszek Monika Paszkot

17.00

O zdrowie bł. Boże dla Jakuba

Sobota

6.30

Śp. Janina Stabrawa , Wojciech

7.00

·       Śp. Andrzej Góral

·       Śp. Zbigniew Biros

17.00

Śp. Marian Dudziak, Andrzej syn

 

Niedziela

7.30

Śp. Leon 4 rocz. śm., Maria Zbigniew Kaczmarczyk

9.30

Śp. Bernadeta Szostak

11.00

Śp. Andrzej Góral

12.30

ZA PARAFIAN

17.00

Śp. Agnieszka Łaciak w 2rocz. śm..

Intencje Mszy Św. 18-24.11.2019 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp.  Stanisław Kapera

7.00

·       Śp. Eugeniusz Pacura

·       Śp. Mieczysław Piwowarczyk

17.00

Śp. Mateusz Strugała , Jakub Jeziorek, Julian Bogacz

Wtorek

6.30

Śp. Wincenty Kaczmarczyk, żona rodzice

7.00

·       Śp.  Stanisław Kapera

·       Śp. Władysław Cefal

17.00

Śp. Eugeniusz Pacura

Środa

6.30

Śp.  Stanisław Kapera

7.00

·       Śp. Mieczysław Piwowarczyk

·       Śp. Zbigniew Biros

17.00

Śp. Stefania Góral w 5 rocz. śm. mąż Franciszek

Czwartek

6.30

   Śp. Mieczysław Piwowarczyk

7.00

·       Śp.  Stanisław Kapera

·       Śp. Rozalia Moryc

17.00

Śp. Julia  Benedykt Dziadoń 

Piątek

6.30

Śp.  Stanisław Kapera

7.00

·       Śp. Stanisława  Bujak

·       Śp. Mieczysław Piwowarczyk

17.00

Śp. Jan Kaczmarczyk 14 rocz. śm.

Sobota

6.30

Śp. Mieczysław Piwowarczyk

7.00

·       Śp. Stefania Wożniak

·       Śp.  Stanisław Kapera

17.00       

Śp. Władysław Kruczek 30 rocz. śm., Zofia, Zbigniew

 

Niedziela

7.30

Śp. Anna Jan  Szczepaniak

9.30

Śp. Agnieszka Łaciak

11.00

Śp. Czesława Stanisław Tuleja, rodzice

12.30

Śp. Kazimierz Bukowiec

17.00       

Śp. Stanisław Satoła 2 rocz. śm.

Intencje Mszy Św. 11-17.11.2019 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

7,00

·       Śp.  Władysław Kulig

·       Śp. Genowefa Węglarz

10.00

Za poległych w obronie Ojczyzny i o pomyślność  dla Rzeczpospolitej

17.00

Śp. Ks. Marcin Kuliga – od Róż Żywego Różańca

Wtorek

6.30

Śp. Władysław Cefal

7.00

·       Śp. Jan Bachula w 25 rocz, śm.

·       Śp. Eugeniusz Pacura

17.00

Śp. Genowefa Węglarz

Środa

6.30

Śp. Genowefa Węglarz

7.00

·       Śp. Eugeniusz Pacura

·       Śp. Mieczysław Piwowarczyk

17.00

Śp. Stanisław Turakiewicz

Czwartek

6.30

  Dziękczynna w 55rocz. ślubu Ewy i Zbigniewa z prośbą  bł. Boże i potrzebne łaski

7.00

·       Śp. Anna Tabak, Benedykt Korta

·       Śp. Eugeniusz Pacura

17.00

Śp. Stanisław Janik i zmarłych z rodziny 

Piątek

6.30

Śp. Eugeniusz Pacura

7.00

·       Śp. Stanisław Szewczyk 16 rocz. śm.

·       Dziękczynna w 5rocz. ślubu Moniki i Jacka  z prośbą  bł. Boże i potrzebne łaski

17.00

Śp. Józef Satoła 16 rocz. śm. Stefan

Sobota

6.30

Śp. Eugeniusz Pacura

7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Henryk Krystyna Kociołek 20 rocz. śm.

17.00

Za Parafian

 

Niedziela

7.30

          Śp. Stanisław Bujak 

9.30

Śp. Bogdan Klęsk 2 rocz. śm.

11.00

Śp. Genowefa Szklarzewicz, mąż, synowie

12.30

Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Marii

17.00

Śp. Janusz Kulig z ok. imienin i Światowego Dnia pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Intencje Mszy Św. 4-10.11.2019 r.

         Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Genowefa Węglarz

7.00

·       Śp. Władysław Kulig

·       Śp. Eugeniusz Pacura

17.00

Śp. Katarzyna Paszkot w 10rocz, m. Jan ,c. Maria s. Jan

           Wtorek

6.30

 Śp. Władysław Kulig

7.00

·       Śp. Władysław Cefal

·       Śp. Genowefa Węglarz

17.00

Śp. Florian, żona Wiktoria Ryba

Środa

6.30

Śp. Zbigniew Kucharczyk

7.00

·       Śp. Genowefa Węglarz

·       Śp. Eugeniusz Pacura

17.00

Śp. Władysław Kulig

Czwartek

6.30

   Śp. Władysław Kulig

7.00

·       Śp. Genowefa Węglarz

·       Śp. Eugeniusz Pacura

17.00

Śp. Władysław Aniela Sotoła 

        Piątek

6.30

Śp. Władysław Kulig

      7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Genowefa Węglarz

17.00

Śp. Marcin  i Maria Galasowie

         Sobota

6.30

Śp. Anna Stanisław Żurek

7.00

·       Śp. Stanisława  Bujak

·       Śp. Władysław Kulig

17.00       

Śp. Stefania Paszkot ,zmarłych z rodziny

 

Niedziela

7.30

          Śp. Edward Pichut 

9.30

Śp. Jacek Furtak

11.00

Śp. Krystyna Sałaja 11 rocz. śm. Marian, Bolesław

12.30

Śp. Adam Sikora

17.00        

Śp. Marcin Kubik

Intencje Mszy Św. 28.10-3.11.2019 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Zofia Gołdas

7.00

·       Śp. Tadeusz Babral w rocz. śm.

·       Śp. Anna Kazimierz Wróbel

18.00

Śp. Tadeusz Skawiński

Wtorek

6.30

Śp. Władysław Cefal

7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Władysław Kulig

18.00

Śp. Marian Sałaja

Środa

6.30

Śp. Antonina, Kazimierz Włodarczyk

7.00

·       Śp. Władysław Kulig

·       Śp. Genowefa Węglarz

18.00

Śp. Jakub Halota 58 rocz. śm.

Czwartek

6.30

 Śp. Władysław Kulig

7.00

·       Śp. Genowefa Węglarz

·       Śp. Rodzeństwo, Bratową ,Szwagrów s

18.00

1.Śp. Tomasz Kubik 

2. Zmarli nauczyciele, pracownicy szkoły

Piątek

Wszystkich Świętych

7.30

Śp. Stanisław, Stanisława Skimina, Ryszard s. rodzice

9.30

Śp. Kazimierz Gacek rodzice: Maria Władysław

11.00

Zmarłych z rodziny Halotów i Łosiowskich

12.30

Śp. Wanda Kaczmarczyk w 13 rocz. śm.

Sobota

Dzień Zaduszny

7.00

Śp. Jan Karkoszka

8.00

·       Śp. Antonina Karaś, m. Stanisław ,s. Aleksander, c. Barbara Urbańska

·       Śp. Stefan Król, rodzice, brat

17.00       

Zmarli z rodz. Holotów i Zdebskich i Róż Różańcowych

Niedziela

7.30

Śp. Marian Zdebski 14 rocz. śm 

9.30

Dziękczynna w 2 rocz. ślubu Agaty i Marcina z prośbą  bł. Boże .

11.00

Śp. Maria Ludwik, Zofia Ziółkowska

HUBERTOWSKA

12.30

Za Parafian

17.00       

Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Mateuszka, za rodzeństwo i w rocz. ślubu rodziców

Intencje Mszy Św. 21-27.10.2019 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Mieczysław Kowalczyk

7.00

·       Śp. Władysław Cefal

·       Śp. Stanisław Zdebski

18.00

Śp. Stanisława Bujak

Wtorek

6.30

Śp. Emilia Góral

7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Zofia Gołdas

18.00

Śp. Jan Eleonora Ruman, synowie i wnukowie

Środa

6.30

Śp. Edward Kapera

7.00

·       Śp. Julian Kaczmarczyk

·       Śp. Mieczysław Kowalczyk

18.00

Śp. Anna Kapera 14 rocz. śm., maż, synowie, rodzice,teściowie

Czwartek

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Emilia Góral

·       Śp. Zofia Gołdas

18.00

Śp. Marian Sałaja

Piątek

6.30

Śp. Edward Kapera

7.00

·       Śp. Julian Kaczmarczyk

·       Śp. Mieczysław Kowalczyk

18.00

Śp. Maria Franciszek Nizioł

Sobota

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Krystyna Władysław Piech, syn Jan

·       Śp. Emilia Góral

18.0             

Śp. Jan Regina Wlazło, rodzice

 Niedziela

7.30

·       Śp. Stanisław Smaga, Leopold, Maria 

·       Śp. Jan Zdebski

9.30

Śp. Rafał Bała

11.00

W intencji ks. Kanonika Tadeusza z okazji imienin od Róż Żywego Różańca

12.30

Śp. Stanisław Józef Frejek

18.00

Dziękczynna w 55 rocz. ślubu Heleny i Józefa z prośbą o zdrowie,  bł. Boże .

Intencje Mszy Św. 14-20.10.2019 r.

 Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Władysław Cefal

7.00

·       Śp. Stanisław Zdebski

·       Śp. Emilia Góral

18.00

Śp. Halina Stanisław Dedio

Wtorek

6.30

Śp. Zofia Gołdas

7.00

·       Śp. Edward Kapera

·       Śp. Tadeusz  Bujak   

18.00

Śp. Julian Kaczmarczyk

Środa

6.30

Śp. Mieczysław Kowalczyk

7.00

·       Śp. Stanisław Zdebski

·       Śp. Emilia Góral

18.00

Śp. Jan Bartosik 2 rocz. Śm.   

Czwartek

6.30

Śp. Zofia Gołdas

7.00

·       Śp. Edward Kapera

·       Śp. Julian Kaczmarczyk

18.00

W 1 rocz. urodzin Martynki i 3 rocz. urodzin Kacperka o bł. Boże i potrzebne łaski.

Piątek

6.30

Śp. Mieczysław Kowalczyk

7.00

·       Śp. Stanisław Zdebski

·       Śp. Emilia Góral

18.00

Śp. Edward  Leśniak

Sobota

6.30

Śp. Zofia Gołdas

7.00

·       Śp. Edward Kapera

·       Śp. Julian Kaczmarczyk

18.0             

Za Parafian

 

Niedziela

7.30

Śp. Maria Bzdyl w 15 rocz. śm. ,Franciszek  mąż 

9.30

Śp. Stanisław Hajduk 7 rocz. sm.

11.00

· Śp. Wiktoria Młyńska w 6 rocz. śm. mąż Józef, syn Ja

·       W intencji mieszkańców Grabia

12.30

Śp. Edward  Góral  z okazji imienin

18.00

Dziękczynna Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i bł. Boże w rodzinie.