Intencje Mszy Św. 9-15.03.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Zdzisława Daniec

7.00

·       Śp. Józef Bielak .

17.00

Śp. Zofia Dudziak

Wtorek

6.30

Śp. Zofia Dudziak

7.00

·       Podziękowanie M. Bożej za otrzymane łaski z prośbą  o  opiekę

·       Śp. Tadeusz Skawiński

17.00

Śp. Mirosław Radoń Wiesław Radoń, Władysław Radoń

Środa

6.30

Śp. Jan Łaba

7.00

·       Śp.  Paweł Dudek

·       Śp. Tadeusz Bujak

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

  Śp.  Jan Beresiński

7.00

·       Śp. Wilhelmina, Kazimierz, Józef, Zofia Serafin 

·                           Śp. Bernadeta Kwarciak

17.00

Śp. Józef Łapczyński

Piątek

6.30

Śp. Bernadeta Kwarciak

7.00

·       Śp. Zygmunt Pacek 2 rocz. śm.,rodzice, bracia

·       Śp.  Stanisław Pater

17.00

Śp. Józef Łapczyński, Maria ż.  i ich rodzice

Sobota

6.30

   Śp. Zofia Dudziak

7.00

·       Śp. Zbigniew Biros

·       Śp. Krystyna Nowak

17.00       

Śp. Tadeusz, Kazimiera Łupak  z rodziny  Turak, Bzdyl, Grabowscy, Nielepiec

 

Niedziela

7.30

Śp. Maria Bolak 2 rocz. śm.

9.30

Dziękczynna za dar życia w rocz. urodzin

11.00

Dziękczynna w 3  rocz. urodzin Jakuba

12.30

Śp. Maria Kuchnik 

17.00       

Śp. Eugeniusz Płachczewski  

Intencje Mszy Św. 2-8.03.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Maria Satoła

7.00

·       Aniela Tadeusz Mrożek 20 rocz. śm.

17.00

Śp. Stanisław Szewczyk 18 rocz. śm. ż. Maria , rodzice

Wtorek

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Józef Natonek, Antonina, Teofil 26 rocz. śm.

·       Śp. Zofia Dudziak

17.00

Śp. Stanisław Maria Tabak

Środa

7.00

Śp. Kazimierz Zegarliński

9.30

·       Śp.  Zofia Dudziak

·       Śp. Rozalia Leśniak

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

  Śp.  Zofia Dudziak

7.00

·       Śp. Kazimiera Cabas

·                           Śp. Aniela Kawala 8 rocz. sm. Mieczysław , Jan

17.00

Śp. Maria Satoła

Piątek

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Iwona 9 rocz. śm.

·       Śp.  Zofia Dudziak

17.00

Śp. Maria Ziółkowska 27 rocz. śm. Wojciech , Tadeusz

Sobota

6.30

  Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp.  Maria Ziółkowska, m Wojciech, s. Tadeusz

·       Śp.  Zofia Dudziak

17.00       

W int. Róż Żywego Różańca

 

Niedziela

7.30

Śp. Józef Leśniak, rodzice i siostra

9.30

Śp. Wojciech Gembacz

11.00

Śp. Jan Łosiowski  

12.30

Śp. Antonina Tyrańska 

17.00       

Śp. Wojciech Kopanica  

Intencje Mszy Św. 24.02-1.03.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Maria Satoła

17.00

Śp. Krystyna Halota

Wtorek

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Stanisław Zdebski

·       Śp. Maria Satoła

17.00

Śp. Piotr Fliśnik, Barbara żona, dzieci

Środa Popielcowa

7.00

Śp. Stanisław Zdebski

9.30

·       Śp. Maria Satoła

·       Śp. Zofia Dudziak

17.00

Zbiorowa

18.30

Śp. Julian Szczygieł

Czwartek

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Maria Satoła

·       Śp. Kazimiera Cabas

17.00

Śp. Marian Kowalczyk

Piątek

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Stanisław Babral 10 rocz.  śm.

·       Śp. Maria Satoła

17.00

Śp. Jan Bujak 4 rocz. śm.

Sobota

6.30

 Śp. Maria Satoła

7.00

·       Śp. Jan i Sabina Łapczyńscy

·       Śp. Kazimiera Cabas

17.00       

Śp. Mateusz Strugała

 

Niedziela

7.30

Śp. Franciszek 40 rocz. śm., Stefania Góral

9.30

Śp. Anna Kulig 27 rocz. śm. mąż Jan wnuk Janusz

11.00

Śp. Maria Pospiech 8 rocz. śm.  

12.30

Za Parafian

17.00       

Śp. Zuzanna Permus, Józef mąż  

Intencje Mszy Św. 17-23.02.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Czesław Pacek

7.00

·       Śp. Stanisław Zdebski

17.00

Śp. Józefa Leśniak

Wtorek

6.30

Śp. Agata Węgrzyn

7.00

·       Śp. Czesław Pacek

·       Śp. Józefa Leśniak

17.00

Śp. Stefania Kowalczyk 8 rocz. śm.

Środa

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Maria Satoła

 

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Maria Satoła

 

17.00

Śp. Stanisław Zdebski

Piątek

6.30

Śp. Stanisław Zdebski

7.00

·       Śp. Kazimiera Cabas

 

17.00

Śp. Maria Satoła

Sobota

6.30

Śp. Kazimiera Cabas

7.00

·       Śp. Stanisław Zdebski

 

17.00       

Maria i Stanisław Kapera

Niedziela

7.30

Śp. Teresa Henryk Węglarz

9.30

Śp. Janusz Sotoła 8 rocz. śm.

11.00

O szczęśliwe rozwiązanie 

12.30

Śp. Józef Sobczyk 6 rocz. śm.

17.00       

Śp. Anna Franciszek Leśniak, Elżbieta Bryjak  

Intencje Mszy Św. 10-16.02.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Czesław Pacek

7.00

·       Śp. Ryszard Sikora 15 rocz. śm.

17.00

Śp. Józefa Leśniak

Wtorek

6.30

Śp. Józefa Leśniak

7.00

·       Śp. Czesław Pacek

 

17.00

Śp. Zygmunt Zdebski 12 rocz. śm. Adolf, Krysztyna

Środa

6.30

Śp. Czesław Pacek

7.00

·       Śp. Józefa Leśniak

 

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Józefa Leśniak

7.00

·       Śp. Czesław Pacek

 

17.00

Śp. Janusz Kulig 16 rocz. śm.

Piątek

6.30

Śp. Czesław Pacek

7.00

·       Śp. Józefa Leśniak

 

17.00

Śp. Stanisław Czesława Tuleja 

Sobota

6.30

Za Parafian

7.00

·       Śp. Józefa Leśniak

·       Śp. Czesław Pacek

17.00       

Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Rodziców – od dzieci

 

Niedziela

7.30

Śp. Michał Tabor 18. rocz śm.  

9.30

Śp. Joanna Stanisław Czesław Weber

11.00

Śp. Stanisław  Łosiowski

12.30

Śp. Wanda Michał Baran

17.00       

Śp. Wacław, rodzice i rodzeństwo  

Intencje Mszy Św. 3-9.02.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Władysław Trojański

7.00

·       Śp. Henryk Biszczad

17.00

Śp. Stanisław Pławecki

Wtorek

6.30

Śp. Henryk Biszczad

7.00

·       Śp. Władysław Trojański

 

17.00

Śp. Jan Galica  35 rocz. śm. żona Józefa

Środa

6.30

Śp. Władysław Trojański

7.00

·       Śp. Henryk Biszczad

 

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Henryk Biszczad

7.00

·       Śp. Maria Nawrot, syn  Wiesław

 

17.00

Śp. Władysław Trojański

Piątek

6.30

Śp. Henryk Biszczad

7.00

·       Śp. Józefa Leśniak

 

17.00

Śp. Czesław Pacek

Sobota

6.30

Śp. Józefa Leśniak

7.00

·       Śp. Czesław Pacek

 

17.00

Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Teresy i Edwarda

 

Niedziela

7.30

Śp. Jan Apolonia Pająk

9.30

Śp. Zbigniew Goc 15 rocz. śm.

11.00

W 15 rocz. Urodzin Dawida   , o dar zdrowia, bł. Boże  w nauce

12.30

Śp. Jan Jawień 15 rocz. śm.

17.00

Śp. Emilia Władysław Rychel

Intencje Mszy Św. 13-19.01.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Antonina Brożek

7.00

·       Śp. Julia  Woźniak

·       Śp. Stanisław Pach

17.00

Śp. Jerzy Kwarciak 3 rocz. śm. , Maria Kazimierz Kwarciak 6 rocz. śm.

Wtorek

6.30

Śp. Julia  Woźniak

7.00

·       Śp. Stanisław Pach

·       O zdrowie i bł. Boże w rodzinie

17.00

Śp. Antonina Brożek

Środa

6.30

Śp. Stanisław Pach

7.00

·       Śp. Czesław Irzyk

·       Śp. Tadeusz Bereś

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Czesław Irzyk

7.00

·       Śp. Stanisław Pach

·       Śp. Zofia Gadziała

17.00

Śp. Tadeusz Bereś

Piątek

6.30

Śp. Stanisław Pach

7.00

·       Śp. Czesław Irzyk

·       Śp. Zofia Gadziała

17.00

Śp. Renata w rocz. śm.

Sobota

6.30

Śp. Agata Węgrzyn

7.00

·       Śp. Stanisław Pach

·       Śp. Czesław Irzyk

17.00       

Za parafian

 

Niedziela

7.30

Śp. Maria Antoni Paszkot

9.30

Śp. Krystyna Stanisław Grabaccy i syn Leszek

11.00

Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Marii 

12.30

Dziękczynna w 40 rocz. ślubu  Danuty i Edwarda 

17.00       

Śp. Marian Sutor 3 rocz. śm.  

Intencje Mszy Św. 6-12.01.2020

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek Uroczystość
Objawienia Pańskie

7.30

Śp. Kazimierz Zegarliński

9.30

Śp. Stefan Król rocz. śm.

11.00

W 30 rocz. ślubu Anny i Marka o bł. Boże i potrzebne łaski

12.30

Dziękczynna w 97 rocz. urodzin  Marii Ziółkowskiej

17.00

Śp. Julia  Woźniak

Wtorek

6.30

Śp. Ludwika Władysław Odrzywołek

7.00

·       Śp. Antonina Brożek

·       Śp. Julia  Woźniak

17.00

Śp. Piotr Szewczyk

Środa

6.30

Śp. Piotr Szewczyk

7.00

·        Sp. Franciszek Ziółkowski

·       Śp. Antonina Brożek

17.00

Zbiorowa

Czwartek

6.30

Śp. Antonina Brożek

7.00

·       Śp. Piotr Szewczyk

·       Śp. Julia  Woźniak

17.00

Śp. Edward Drożdż 25 rocz. śm. , rodzic, teściowie, rodzeństwo

Piątek

6.30

W int. wiernych zmarłych naszej parafii

7.00

·       Śp. Antonina Brożek

·       Śp. Julia  Woźniak

17.00

Śp. Franciszek Morawski w 5 rocz. sm.

Sobota

6.30

Śp. Antonina Brożek

7.00

·       Śp. Julia  Woźniak

·       Śp. Stanisław Pach

17.00       

Śp. Agnieszka Łaciak

 

Niedziela

7.30

Śp. Alina Tynka

9.30

Śp. Maria Stefan Węglarz

11.00

Śp. Krystyna Paszkot 

12.30

Śp. Julia Woźniak

17.00       

Śp. Andrzej Kołodziej 

Intencje Mszy Św. 30.10.2019 – 5.01.2020 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Helena Edward Tomera

·       Śp. Piotr Szewczyk

17.00

Śp. Barbara Franciszek Biel zmarłych z rodz.

Wtorek

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Piotr Szewczyk

·       Śp. Antonina Brożek

8.00

·       Za wszystkich zmarłych w 2019 roku

17.00

·       Za Parafian

NOWY ROK

Środa

7.30

Śp. Maria Gurdet

9.30

W int. Bogu wiadomej

11.00

Śp. Alina Tynka

12.30

Śp. Maria Stach 1 rocz. śm.

17.00

Śp. Mieczysław Domagała

Czwartek

6.30

Śp. Piotr Szewczyk

7.00

·       Śp. Alina Tynka

·       Śp. Antonina Brożek

17.00

Śp. Antonina Tyrańska

Piątek

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Piotr Szewczyk

·       Śp. Antonina Brożek

17.00

Śp. Antonina Tyrańska

Sobota

6.30

Śp. Aleksander Mika

7.00

·       Śp. Stanisław Kwarciak rodzice Leon Anna

·       Śp. Piotr Szewczyk .

17.00       

Śp. Julia Wożniak

 

Niedziela

7.30

Śp. Marian Kowalski

9.30

Śp. Joanna Julian Kubicz Józefę Tadeusz

11.00

Śp. Zygmunt Stalmach. 

12.30

Za Parafian 

17.00       

Śp. Julian, Bronisławę, Kazimierz Bubula 

Intencje Mszy Św. 23-29.12.2019 r.

Pasterka

0.00

Za Parafian

·       Śp. Jan Bujak, Tomasz i Genowefa

·       Śp. Julia Wożniak

·       Śp. Stanisław Pach

 

Boże Narodzenie środa

7.30

Śp. Sławomir  Mroczek

9.30

Śp. Sebastian Zdebski 5 rocz. sm. 

Śp. Waleria, Teofil Serafin i zmarli z rodziny

11.00

Śp.  Aniela , Jan Nowak w rocz. śm. 

12.30

W int. Elżbiety Satoły w 80 rocz. urodzin 

Śp. Mieczysław Domagała

17.00       

Śp. Antonina Tyrańska 

 

 ŚW. Szczepana

czwartek

7.30

Śp. Stanisław Helena Szostak

9.30

Śp. Józefa i Michał Szatkowscy w rocz. śm. 

11.00

Dziękczynna w7 rocz. urodzin Szymona o bł. Boże i potrzebne łaski

12.30

Za Parafian 

17.00       

Śp.  Antonina Tyrańska 

 


Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Antonina Tyrańska

7.00

·       Śp. Piotr Szewczyk

·       Śp. Alina Tynka

17.00

Śp. Rudolf Kowalczyk

Wtorek

6.30

Śp. Antonina Tyrańska

7.00

·       Śp. Adam Anna Rychel

·       Śp. Adam Halota w 20 rocz. śm.

·       Śp. Adam Zdebski

Środa

6.30

 

7.00

·        

·        

17.00

 

Czwartek

6.30

 

7.00

·        

·        

17.00

 

Piątek

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Anna Świgost

·       Śp. Piotr Szewczyk

17.00

Śp. Jan Leśniak

Sobota

6.30

Śp. Alina Tynka

7.00

·       Śp. Władysław Cefal

·       Śp. Piotr Szewczyk .

17.00       

Śp. Tomasz Kubik

 

Niedziela

7.30

Śp. Stefan Paszkot 17 rocz. śm.

9.30

Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Elżbiety i Stanisława

11.00

Śp. Władysławę Paszkot w rocz. śm. 

12.30

Śp.  Anna 10 rocz. śm. Władysław Korta 

17.00       

Śp. Aniela Nowak 4 rocz. śm. Jan 

Intencje Mszy Św. 16.12-22.12 2019 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Stanisława Nowak

7.00

·       Śp. Antonina Tyrańska

·       Śp. Alina Tynka

17.00

Śp. Józef Węglarz

Wtorek

6.30

Śp. Józef Węglarz

7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Stanisława Nowak

17.00

Śp. Józef,  Helena Dudziak

Środa

6.30

Śp. Józef Węglarz

7.00

·       Intencja własna

·       Śp. Stanisława Nowak

17.00

   Śp. Władysław Cefal

Czwartek

6.30

Śp. Stanisława Nowak

7.00

·       Śp. Kazimierz i Janina Zegarliński

·       Śp. Antonina Tyrańska

17.00

Śp. Sebastian Zdebski 5 rocz. śm.

Piątek

6.30

Śp. Stanisława Nowak

7.00

·       Śp. Maria Karkoszka

·       Śp. Małgorzata Jan

17.00

Śp. Stefan Bujak  w rocz. śm. żona Stefania

Sobota

6.30

Śp. Antonina Tyrańska

7.00

·     Śp. Stefan Bzdyl w 56 rocz. śm.  Honorata ż. i dzieci

·       Śp. Maria Władysław Kucharscy .

17.00       

Za Parafian

 

Niedziela

7.30

Śp. Maria 23 rocz. śm. Leon , Zbigniew Kaczmarczyk

9.30

Śp. Józef Bałdo 9 rocz. śm. , Teresa żona w 1 rocz. śm.

11.00

Śp. Tadeusz Apostoluk 7 rocz. śm.

12.30

Śp. Zofia Małopolska 7  rocz. śm. 

17.00       

Śp. Mateusz Strugała Jakub Jeziorcek 

Intencje Mszy Św. 9.12-15.12 2019 r.

         Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

Śp. Zbigniew Biros

7.00

·       Śp. Tadeusz Bujak

·       Śp. Rozalia Moryc

17.00

Śp. Marcin Kubik

Wtorek

6.30

Śp. Józef Węglarz

7.00

·       Śp.  Anna Szostak

·       Śp. Beata Mędrych

17.00

Śp. Stanisława Kowalczyk w rocz. śm.

Środa

6.30

Śp. Józef Węglarz

7.00

·          Śp. Władysław Cefal

·       Śp. Bartłomiej Głowacki, Jan Zacharski

17.00

Śp. Stanisław Pawlik

Czwartek

6.30

O szczęśliwe rozwiązanie

7.00

·       Śp. Józef Węglarz

·       Śp. Stanisława Nowak

17.00

Śp. Stefania, Szymon, Zbigniew Domagała, Marian Obidowicz

Piątek

6.30

Śp. Józef  Węglarz

7.00

·       Śp. Stanisława Nowak

·       Śp. Antonina Tyrańska

17.00

Śp. Andrzej Serafin, Salomea, Wiktoria

Sobota

6.30

Śp. Stanisława Nowak

7.00

·       Śp. Józef  Węglarz

·       Marian i Regina Wojewoda 11 rocz. śm.

17.00       

Ś. Władysława Józef  Halberda

 

Niedziela

7.30

Śp. Jan Irzyk 23 rocz. sm.

9.30

Śp. Helena, Edward, Stanisław Sajak

11.00

Śp. Lucyna Zgłobicka30 rocz. śm.

W int. ks. Proboszcza – imieninowa od Róż Żywego Różańca

12.30

Śp. Józefa  Burek 21 rocz. śm. 

17.00       

Śp. Tadeusz Kołos 11 rocz. śm.