Ogłoszenia duszpasterskie /2 X 2011/

2 X 2011

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00

♦ dziś I niedziela m-ca – adoracja Najświętszego Sakramentu
♦ po południu o g. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy, a po nim Msza św. wieczorna

Wtorek: wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, patrona naszego ks. Kardynała
Środa: wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
Piątek: wspomnienie Najświętszej Panny Maryi Różańcowej
♦ I piątek m-ca: spowiedź rano od g. 6.30 i po południu od g. 16.00

♦ Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. W ubiegłym tygodniu, ogłaszając ten tydzień, prosiliśmy, aby jak co roku, nasza parafia złożyła dary ziemi dla naszego Seminarium Duchownego. Do dziś złożyły tylko dwie wioski: Wolica i Wieruszyce oraz kilka rodzin. Dlatego, jeszcze raz prosimy mieszkańców pozostałych wiosek, okażmy miłość i dobroć dzieląc się z potrzebującymi i składając dar serca w Tygodniu Miłosierdzia. Dary ziemi można składać u sołtysów lub przywozić na plebanię – tylko do soboty.
♦ Przypominamy, że od wczoraj rozpoczęliśmy czas jesienno-zimowy i w związku z tym Msza św. wieczorna odprawiana będzie o g. 17.00 zarówno w niedziele jak i w dni powszednie.
♦ O g. 17.00 w dni powszednie odprawiamy Nabożeństwo Różańcowe, na które zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież. Po różańcu Msza św. wieczorna.
♦ W przyszłą niedzielę przypada XI Dzień Papieski. Z tej okazji przed kościołem, wolontariusze będą zbierać do puszek ofiary na Fundację Dzieła Tysiąclecia, której celem jest wspieranie studiów młodzieży z biednych rodzin.
♦  Przypominamy, że dziś w Gdowie Mszą św. o g. 14.00 rozpoczynają się dni skupienia dla narzeczonych.
♦  Przypominamy, że ogłoszenia parafialne oraz intencje mszalne są regularnie zamieszczane na internetowej stronie parafialnej.