„Perełki Niepokalanej” – inauguracja 2011/2012


W piękne sobotnie popołudnie 24 września, zaproszone przez księdza Proboszcza, spotkałyśmy się w ogrodzie przy plebanii. Nie wiedziałyśmy dokładnie jak będzie przebiegać to spotkanie. Zaproszeni byli także nasi Rodzice – szkoda, że nie wszyscy mogli przyjść. Nasz Gospodarz zatroszczył się o wszystko do grillowania, a Mamy przygotowały pyszne domowe słodkości.

 

Dorośli zajęli się „kuchnią”, a my mogłyśmy śpiewać nasze ulubione piosenki. Śpiewałyśmy z gitarą i nagraniami. Tym razem przy „sprzęcie” zastąpił Gosię „DJ – Krzysztof”, a kiedy dołączył do niego ksiądz Wojciech, zmieniły się nagrania i… zaczęły tańce :). Nasze pląsy były w różnych stylach: dyskotekowym, z figurami, były polonez i walc. Pani Bożena zrobiła błyskawiczny kurs walca angielskiego, po którym z gracją „płynęłyśmy” po trawie. Był też pan Andrzej, który dokumentował nasze działania i nie obyło się bez kolejnej sesji zdjęciowej.
Z przyjemnością pałaszowałyśmy grillowane kiełbaski i chleb, a na deser smakowite ciasta. Po posiłku czekała na nas niespodzianka…

obejrzałyśmy zmontowany materiał z naszego spotkania ewangelizacyjnego w Szczyrzycu i znów była okazja żeby pośpiewać.
Na zakończenie, każda z nas dostała dyplom uczestnictwa w zajęciach scholi w roku szkolnym 2010/2011. Były też książki.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego spotkania i tym, którzy byli tam z nami.

FOTORELACJA

Zapraszamy do obejrzenia„LISTY OBECNOŚCI” uczestniczek