Ogłoszenia duszpasterskie /8 VII 2012/

dziś także wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

Czwartek: wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, bpa i męczennika
Piątek: wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
 w tym dniu przypada kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy wszystkich na g. 18.00, a szczególnie mieszkańców Brzezowej, którzy przyozdobią i poniosą w procesji figurę Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę, jak w każdą III m-ca, składka na potrzeby kościoła.
Trwają prace przy budowie podjazdu do kościoła, a w ostatnim czasie został przeprowadzony remont organów, kosztem kilkunastu tys. zł, a także nowe oświetlenie starego kościoła, który wieczorem pięknie się prezentuje. Wymienione zostały także reflektory przy nowym kościele – koszt również kilkunastu tys. zł.
Zbliża się dzień, kiedy do naszej parafii dotrze peregrynujący po diecezji obraz Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami św. Faustyny i bł. Jana Pawła II. Obraz przybędzie do naszej parafii w niedzielę 29 lipca. Więcej szczegółów podam w przyszłą niedzielę.
Również w przyszłą niedzielę, w związku z peregrynacją, po Mszy św. wieczornej, w podziemiach kościoła odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej, na które serdecznie zapraszam wszystkich członków Rady.
W czasie wakacji, w dni powszednie Msze św. odprawiane są: rano o g. 7.00 i po południu o g. 18.00.
Jutro, o g. 14.00 pogrzeb śp. Zofii Kruczek z Grabia, lat 83. Wieczny odpoczynek…

DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

Patryk Kaczmarczyk
syn Stanisława i Jolanty Cichoń, zam.: Tarnawa