Ogłoszenia duszpasterskie /31 VII 2011/

Wtorek: wspomnienie św. Eugeniusza z Verceli, biskupa
Czwartek: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana
♦ I czwartek m-ca
Piątek:   ♦ I piątek m-ca – spowiedź:
    rano od g. 6.30 i po południu od g. 16.30
♦ I sobota m-ca – objazd chorych od g. 8.00

W przyszłą niedzielę z racji I niedzieli m-ca adoracja Najświętszego Sakramentu.
Odpust ku czci św. Bartłomieja Apostoła będzie w tym roku wyjątkowo w ostatnią niedzielę sierpnia ponieważ, jeśli się nic nie zmieni, przybędzie do nas ks. kardynał Stanisław Dziwisz, by świętować z nami dwa jubileusze: 25 lat pierwszej Mszy św. w nowym kościele 10 lat konsekracji tego kościoła przez ks. kardynała Franciszka Macharskiego.
Tych, którzy zapisali się na pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę prosimy, by dziś po Mszach św. zgłaszali się do zakrystii po legitymację uczestnika i foldery.
Katolickie Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych informuje, że żywność dla rodzin potrzebujących będzie wydawana w związku z urlopami tylko we wtorek i środę w g. 8.00 – 15.00 w podziemiach kościoła.

DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

Sławomir Lis
syn Stanisława i Janiny Nisowskiej, zam. Bucze, ul. Szyszko-Bohusza