Ogłoszenia duszpasterskie /12 II 2012/

6. NIEDZIELA ZWYKŁA

12 II 2012

 

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00


Kalendarz liturgiczny


 

Dzieci i młodzież rozpoczęły ferie zimowe. Życzymy im radosnego, a nade wszystko zdrowego wypoczynku, bo mrozy są wielkie.
W czasie ferii w naszej parafii będzie gościć młodzież z całej Archidiecezji, by odprawić rekolekcje Oazowe.
Witamy ich serdecznie i życzymy owocnego pobytu w naszej parafii.
 W przyszłą niedzielę, jak w każdą III m-ca, składka na potrzeby parafii. Firma, która wymieniała nam pokrycie dachu na kościele po gradobiciu, założyła przed mrozami śniegołapy, które zakupiła z własnych funduszy. Część kosztów została jej zwrócona. Zostało jeszcze do spłacenia 35 tys. zł Całość pracy wraz z materiałem to koszt 48 tys zł. Założyliśmy śniegołapy miedziowane, gdyż czysto miedziowe byłyby co najmniej 3 razy droższe. Dlatego bardzo prosimy o pomoc w spłaceniu tego długu. Proszę na ten cel składać ofiary w zaadresowanych kopertach.

DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

Marcin Grabacki
syn Adolfa i Marii Gumulińskiej, zam.: Grabie 49
Agnieszka Witana
córka Stanisława i Anny Czekaj, zam.: Wola Wieruszycka 10

Tomasz Olszewski
syn Jana i Józefy Góral, zam.: Grabie 35
Beata Knapczyk
córka Józefa i Zofii Masiak, zam.: Kraków, Wrony 32

 

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE