Liturgiczna Służba Ołtarza i fotografia

Z wielką radością informujemy o sukcesie fotograficznym naszego lektora Piotra Sionko,
a laureatowi serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych nominacji uwieńczonych wawrzynem.

admin/bcm .

W dniu 12 maja br. w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbyła się gala finałowa Grand Press Photo – najbardziej prestiżowego konkursu polskiej fotografii prasowej. Wśród nominowanych fotografii znalazło się zdjęcie łapanowskiego fotografa Piotra Sionko. /…/ Znalazło się ono wśród 15 zdjęć finałowych w tej kategorii, która cechowała się największą konkurencyjnością.
/…/ Zdjęcia, które trafiły do finału konkursu znalazły się na wystawie, która prezentowana będzie w warszawskiej Kinotece w Pałacu Kultury do 15 czerwca, a następnie trafi do największych miast Polski, m.in. do Krakowa. Nominowaną fotografię autorstwa Piotra Sionko można zobaczyć na blogu fotografa www.psfoto24.pl/blog
Wszystkie zdjęcia finałowe dostępne są na oficjalnej stronie konkursu: http://www.grandpressphoto.pl/442

Mirosław Drożdż

CZYTAJ CAŁOŚĆ