Dekanalne Dni Wspólnoty w Niegowici

parafialni reprezentanci

W sobotę 16 października br. w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Niegowici odbyły się Dekanalne Dni Wspólnoty. Inicjatorem spotkania był ksiądz Kazimierz Króżel, a adresatami dzieci i młodzież z dekanatu niegowickiego, aktywizujące się w swoich parafiach jako ministranci, lektorzy, scholistki. Naszą parafię reprezentowała grupa ministrantów i schola Perełki Niepokalanej (na zdjęciu).
Po prezentacji i wspólnej Eucharystii, wszyscy uczestnicy udali się do Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły, gdzie po poczęstunku rozpoczęły się zmagania sportowe i konkurs piosenki religijnej.

 

konkursowe zmaganiaNasze perełki (jako jedyne) wystąpiły w jednolitych strojach, w których prezentowały się bardzo ładnie i z wielkim zaangażowaniem wykonały swój repertuar: Fanfary i Bardzo skoczną piosenkę. Rozśpiewana publiczność nagrodziła je gromkimi brawami, a jurorzy uhonorowali III miejscem (gratulacje!).
Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą wszystkich uczestników i błogosławieństwem księdza dziekana Pawła Sukiennika – proboszcza gościnnej parafii niegowickiej.

/zapraszamy do obejrzenia pozostałych zdjęć/