„Perełki Niepokalanej” na falach eteru

9 listopada br. nasza schola zagościła w katolickiej Rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej „Radio FARA” w audycji Anielska Lista Przebojów. Program prezentuje aktywnie działające parafialne grupy wokalno-instrumentalne, przedstawiając ich historię i dokonania. W czasie audycji można usłyszeć nagrania, na które głosują słuchacze i dzieci w studio współtworzące program. Gościem specjalnym „na żywo” była pani Bożena Ciszek-Mickoś (opiekun muzyczny), która zinterpretowała nazwę scholi, opowiedziała o ostatnich dokonaniach, planach na przyszłość i aktualnym repertuarze. W wykonaniu Perełek Niepokalanej zebrani przy radioodbiornikach mogli usłyszeć 3 piosenki: Wielka radość, Przyjaciel mój brat i Fanfary. W wyniku głosowania zwyciężyły Fanfary, które mogą zostać piosenką miesiąca jeśli otrzymają największą ilość głosów.
Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu. Audycji można słuchać przez inernet w każdy wtorek o 19.30 na stronie www.radiofara.pl