XVII– Niedziela Zwykła

– Dzisiaj po Mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących.

Z kalendarza liturgicznego:

w środę – wspomnienie św. Marty;

w piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;

w sobotę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła;

– Składamy serdeczne Bóg zapłać kolejnym Parafianom, którzy we wtorek pomagali przy przycięciu krzewów i w dalszych pracach porządkowych.

– W sierpniu tradycyjnie do chorych pojedziemy nie w pierwszą sobotę miesiąca, ale w sobotę 22.08 przed uroczystością odpustową.

– Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przelewane na konto z przeznaczeniem na potrzeby utrzymania kościołów i parafii.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

– Solenizantom tego tygodnia i wszystkim przeżywającym rocznice i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia błog. Bożego i opieki świętych Patronów, a wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domów.