ZAPOWIEDZI 26.07 2020

32/2020

Narzeczony: Mateusz Jan Śliwa, syn Jana i Marii Duda, zam. Łapanów.

Narzeczona: Sylwia Karolina Drożdż, córka Czesława i Renaty Biel, zam. Łapanów.

33/2020

Narzeczony: Grzegorz Piotr Leśniak, syn Piotra i Krystyny Leśniak, zam. Kobylec – parafia Łapanów.

Narzeczona: Karolina Beata Kurek, córka †Wiesława i Beaty Więcek, zam. Zabierzów.

34/2020

Narzeczony: Seweryn Daniel Stawarz, syn Zbigniewa i Łucji Pazdur, zam. Gdów.

Narzeczona: Klaudia Joanna Potera, córka Wiesława i Agaty Kowalska, zam. Zabłocie – parafia Łazany.

35/2020

Narzeczony: Dominik Paweł Pawliński, syn Stanisława i Zofii Kącka, zam. Trzciana.

Narzeczona: Anna Dominika Rudek, córka Mirosława i Jolanty Tuleja, zam. Łapanów.

36/2020

Narzeczony: Adrian Satoła, syn Bogusława i Danuty Cygal, zam. Kępanów – parafia Łapanów.

Narzeczona: Kamila Piekarz, córka Andrzeja i Marii Wcisło, zam. Bogucice – parafia Mikluszowice.

37/2020

Narzeczony: Dariusz Janusz Nawojowski, syn Andrzeja i Janiny Seweryn, zam. Nieszkowice Małe – parafia Gierczyce.

Narzeczona: Monika Ewa Leśniak, córka Kazimierza i Marty Juszczyk, zam. Brzezowa – parafia Łapanów.

38/2020

Narzeczony: Kamil Michał Góral, syn Emila i Barbary Stalmach, zam. Wolica – parafia Łapanów.

Narzeczona: Agnieszka Katarzyna Malec, córka Kazimierza i Jadwigi Dulak, zam. Skrzynka – parafia Dobczyce