XV Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16.07.2023

XV Niedziela Zwykła

Z kalendarza liturgicznego:

we wtorek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera;

w sobotę – świętośw. Marii Magdaleny.

– Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze święte odprawiamy według następującego porządku:

  • W dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.
  • W niedziele o godz. 7.30; 9.30; 11.00 i 18.00.

Msze święte poranne w tygodniu i wieczorne w niedziele są odprawiane w starym kościele, pozostałe w nowym.

– Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w ubiegły czwartek w nabożeństwie fatimskim. Mieszkańcom Kępanowa dziękujemy za przyozdobienie figury MB Fatimskiej i niesienie jej podczas procesji. Na kolejne nabożeństwo prosimy o to mieszkańców Kobylca.

– W przyszłą niedzielę po Mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Przy tej okazji, jeżeli ktoś ma życzenie wesprzeć akcję organizacji MIVA Polska pomagającą misjonarzom w zakupie środków transportu, może złożyć dobrowolną ofiarę do skarbonki znajdującej się przy wejściu do kościoła.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej

– Życzymy wszystkim dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej w nowym tygodniu, a wyjeżdżającym na wakacje i urlopy udanego i bezpiecznego wypoczynku…