XIV Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4.07.2021

XIV Niedziela Zwykła

– Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszach świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Z kalendarza liturgicznego:

we wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;

w czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

– W ubiegłą niedzielę na prośbę Ks. Arcybiskupa ofiarą składaną do skarbonki wsparliśmy poszkodowanych w wyniku tragicznego pożaru w Nowej Białej. Złożono 11.957,50 i niezwłocznie przesłano na konto wskazane przez ks. Arcybiskupa. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

– W lipcu i sierpniu Msze święte odprawiamy według następującego porządku:

  • W dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.
  • W niedziele o godz. 7.30; 9.30; 11.00 i 18.00.

Wszystkie Msze święte są odprawiane w nowym kościele.

– Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka na parkingu przy plebanii od 12 lipca do poniedziałku 19 lipca do godz. 10.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata. Szczegóły na ulotkach znajdujących się na stoliku z gazetami.

– Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przelewane na konto z przeznaczeniem na potrzeby utrzymania parafii i konieczne remonty.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

– Życzymy wszystkim dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej w nowym tygodniu, a wyjeżdżającym na wakacje i urlopy udanego i bezpiecznego wypoczynku…