XI Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.06.2023

XI Niedziela Zwykła

Z kalendarza liturgicznego:

w środę – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;

w sobotę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu na Mszy świętej o godz. 14.30 J.E. Ks. Bp Robert Chrząszcz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Spowiedź przed bierzmowaniem i na zakończenie roku szkolnego w czwartek od godz. 17.00 do 18.00. Można również skorzystać ze spowiedzi codziennie rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Pierwsza próba dla kandydatów w środę o godz. 16.00 w kościele;

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w ubiegły wtorek w nabożeństwie fatimskim, szczególnie kandydatom do bierzmowania z klas ósmych. Na kolejne nabożeństwo w lipcu prosimy mieszkańców Kępanowa o przyozdobienie figury MB Fatimskiej i niesienie jej podczas procesji.

– W piątek na godz. 8.30 zapraszamy Grono Pedagogiczne, Rodziców i Uczniów Publicznego Przedszkola, Szkół Podstawowych z Łapanowa i Grabia oraz CKZiU z Łapanowa do wspólnej modlitwy podczas Mszy świętej na zakończenie Roku Szkolnego.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Już dziś jest do nabycia wakacyjny numer Stasia i Małego Gościa.

– w minionym tygodniu niespodziewanie Pan powołał do Siebie Igę Latasiewicz. Podziękujmy za dar jej życia i łaskę świętości w niebie, a dla rodziny o ulgę w cierpieniu po stracie dziecka – Ojcze nasz …

– Życzymy wszystkim dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej w nowym tygodniu, a wyjeżdżającym na wakacje i urlopy udanego i bezpiecznego wypoczynku…