Ogłoszenia duszpasterskie /27 XI 2011/

1. NIEDZIELA ADWENTU

27 XI 2011

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00

♦ dziś rozpoczynamy czas Adwentu, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Prosimy jeszcze raz: przeżyjmy ten czas na modlitwie i czuwaniu i gromadźmy się jak najliczniej na Roratach.
Odprawiać je będziemy w niedziele o g. 7.30, a w dni powszednie o g. 7.00 i 17.00.
Zachęcamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież.

Kalendarz liturgiczny

♦ dzień patrona naszego ks. Andrzeja, zapraszamy na Mszę św. w jego intencji na g. 17.00
Czwartek: I czwartek m-ca, dzień modlitw o powołania
Piątek: I piątek m-ca, spowiedź: od g. 7.30 i od g. 17.00
Sobota: wspomnienie  św. Franciszka Ksawerego, kapłana
♦ objazd chorych od g. 8.00

♦ Dziś po Mszy św. rannej, zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, które można będzie nabyć po Mszach św. w przedsionku kościoła. Ofiara złożona za opłatki jest częścią wynagrodzenia za prace w naszej parafii Panów Kościelnego i Organisty.
♦ W zakrystii są też do nabycia świece Caritas na stół wigilijny, a także kalendarze parafialno-gminne na Nowy Rok.
Informujemy, że na internetowej stronie parafialnej jest podany
numer parafialnego konta bankowego, na które można przekazywać ofiary na potrzeby parafii.