23.03.2014r. – 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
Msze święte o godzinie : 7:30 , 9:30, 11:00, 12:30, 17:00 – w nowym kościele.
Droga Krzyżowa : 15.30
Gorzkie Żale : 16.00
W piątek – Droga Krzyżowa : godz. 15.15 – dla rodziców i dzieci oraz o godz. 20.00 w starym kościele.
Przypominamy, że w Wielkim Poście Msza św. wieczorna w niedzielę odbywa się w nowym kościele.
————————————————————————————————————–
We wtorek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Ten dzień przeżywany jest jako Dzień Świętości Życia.
————————————————————————————————————–
W przyszłą niedzielę zmiana czasu z zimowego na letni.
————————————————————————————————————–
Na stolikach za ławkami są programy rekolekcji wielkopostnych, które zabierzmy do domu.
Są również gazety do których dołączona jest książka pt. „Pasja”. Koszt książki razem z gazetą – 6 zł.
————————————————————————————————————–
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się :
• Wojciech Kubicz syn Tadeusza i Aliny Maraszek, zam. w Wolicy oraz Ewelina Paszkot córka Aleksandra i Wiesławy Nowak, zam. w Łapanowie
• Marcin Fąfara syn Andrzeja i Barbary Maciaszek, zam. w Bytomsku oraz Bożena Zdebska córka Jana i Urszuli Kogut, zam. w Kobylcu
• Sebastian Satoła syn Lucjana i Cecylii Juszczyk, zam. w Łapanowie oraz Katarzyna Dominik córka Adama i Elżbiety Paprota, zam. w Gosprzydowej
—————————————————————————————————————
INTENCJE MSZALNE
24 III – poniedziałek
6:30 – Czesława Roj
7:00 – Stanisław Smaga od Grzegorza Bzdyla z rodziną
II – Aniela Mączka 12 r. śm. wsp. męża Ludwika
17:00 – Stanisława Jutka od rodziny Jutków z Łąkty Dolnej
25 III – wtorek
6:30 – Aleksander Mika
7:00 – Anna Nowak 10 r. śm.
II – Zofia Bachula i za uczestników pogrzebu
17:00 – Stanisława Jutka od chrześnicy Gieni z rodziną
26 III – środa
6:30 – Stanisław Smaga od rodzeństwa synowej Ewy
7:00 – Stanisław Frejek od siostry Elżbiety z rodziną
17:00 – Halina Dedio od Zarządu i pracowników GS w Łapanowie
27 III – czwartek
6:30 – Halina Dedio od Heleny i Jana Kulig
7:00 – Stanisław Frejek od brata Lucjana z rodziną
17:00 – Andrzej Góral od rodziny Stokłosa
II – Anna Mamak od córki Ludmiły z rodziną
28 III – piątek
6:30 – Stanisław Frejek od brata Waldemara z rodziną
7:00 – Stanisław Smaga od Lidii i Macieja Jabłońskich
17:00 – Stanisława Jutka od kuzynki Haliny z rodziną
II – Stanisław Broda 17 r. śm.
29 III – sobota
6:30 – Stanisław Smaga od rodziny Cuprów
7:00 – Halina Dedio od Wioletty i Ryszarda
17:00 – Stanisława Zięba-Herold 1 r. śm. wsp. męża Władysława i syna Mariana
II – Władysława Stelmach 9 r. śm.
30 III – niedziela
7:30 – Halina Dedio od kolegów i koleżanek GS z Łapanowa
II – Józefa Murzyn 3 r. śm.
9:30 – Julian Janus 7 r. śm.
II – Adolf Drożdż 12 r. śm.
11:00 – Andrzej Góral od cioci Stefanii z rodziną
12:30 – Józefa Apostoluk wsp. męża i dzieci
17:00 – Stanisława Jutka od brata Gienia z bratową