Zapowiedzi 2020

27/2020

Narzeczony: Dawid Stanisław Nowak, syn Romana i Krystyny Tabak, zam. Łapanów.

Narzeczona: Jadwiga Marta Czop, córka Józefa i Marii Hajduk, zam. Zabłocie – parafia Biskupice.

28/2020

Narzeczony: Adrian Paweł Stańdo, syn Pawła i Bernadetty Wilgockiej, zam. Trzciana.

Narzeczona: Iwona Monika Stabrawa, córka Zbigniewa i Krystyny Radoń, zam. Brzezowa – parafia Łapanów.

29/2020

Narzeczony: Piotr Jan Trybuła, syn Tadeusza i Marii Pach, zam. Kobylec – parafia Łapanów.

Narzeczona: Beata Karolina Trybuła zd. Banaś, córka Zbigniewa i Zofii Kaczmarczyk, zam. Kobylec – parafia Łapanów.

30/2020

Narzeczony: Tomasz Pączek, syn Marka i Marianny Matuszewskiej, zam. Łąkta Dolna – parafia Trzciana.

Narzeczona: Katarzyna Elżbieta Malinowska, córka Wiesława i Elżbiety Grochowskiej, zam. Kępanów – parafia Łapanów.

31/2020

Narzeczony: Mateusz Bartłomiej Gacal, syn Franciszka i Katarzyny Natanek, zam. Łapanów.

Narzeczona: Paulina Ewa Pietroń, córka Bogdana i Ewy Stopa, zam. Łapanów.