XIV Niedziela Zwykła

we wtorek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;

w środę – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;

w czwartek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;

w sobotę – wspomnienieśw. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

– Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze święte odprawiamy według następującego porządku:

• W dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.
  • W niedziele o godz. 7.30; 9.30; 11.00 i 18.00.

Msze święte poranne w tygodniu i wieczorne w niedziele są odprawiane w starym kościele, pozostałe w nowym.

– Wszelkie sprawy kancelaryjne można załatwić do środy włącznie, od czwartku do końca przyszłego tygodnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

– W czwartek zapraszamy na Nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18.00. O przyozdobienie figury MB Fatimskiej i niesienie jej podczas procesji prosimy mieszkańców Kępanowa;

– Organizowane są pielgrzymki do Medjugorie. Najbliższa na początku sierpnia. Szczegóły i kontakt na plakatach.

– Urząd Gminy w Łapanowie informuje, że w okresie od 11 lipca br. do 31 sierpnia br. prowadzone będą prace związane z modernizacją rynku w Łapanowie. Z związku z powyższym na czas remontu wyłączone z użytkowania zostają dwie zatoki parkingowe, część chodnika oraz przejazd w kierunku budynku urzędu gminy. Objazd na czas wykonywania prac: drogą DW 966, drogą gminną wzdłuż kościoła do cmentarza, drogą gminną w kierunku szkoły podstawowej, a następnie drogą gminną w kierunku budynku urzędu gminy.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

– Życzymy wszystkim dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej w nowym tygodniu, a wyjeżdżającym na wakacje i urlopy udanego i bezpiecznego wypoczynku…