XIII Niedziela Zwykła

KALENDARZ LITURGICZNY I WYDARZENIA PARAFIALNE

• Dzisiaj ks. Tomasz obchodzi swoje imieniny. Msza św. w jego intencji o 11.00. Składamy mu najlepsze życzenia. Błogosławieństwa Bożego i orędownictwa swojego patrona.

Na prośbę Ks. Proboszcza, decyzją Księdza Metropolity Marka Jędraszewskiego kanonik Bogusław Zając przestaje pełnić obowiązki proboszcza parafii św. Bartłomieja Apostoła w Łapanowie. Nowym proboszczem zostaje mianowany na urząd proboszcza Marek Skop.

• Decyzją Księdza Metropolity Marka Jędraszewskiego ks Tomasz Rajda  zostaje przeniesiony z parafii św. Bartłomieja Apostoła w Łapanowie. Życzymy mu wiele łask.
  • Dziękujemy za dar ołtarza ofiarowany przez rodziców dzieci komunijnych, a złożony na ręce ks. Roberta w kwocie 2 tyś. złotych.

PRASA KATOLICKA

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Wszystkim niech Bóg błogosławi w nowym tygodniu.