VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

KALENDARZ LITURGICZNY I WYDARZENIA PARAFIALNE

Dzisiaj  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W tym tygodniu;

• Od poniedziałku zaczynamy septnnę- modlitwę do Ducha św.. Od uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego do soboty przed Zesłaniem Ducha św. odprawiana jest septenna ( w miejsce nowenny do Ducha św.) od poniedziałku do soboty
  • W wtorek wspomnienie św. Filipa Nerusza, prezbitera
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • W piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • Zapraszamy serdecznie na codzienne nabożeństwa majowe o godz. 17.30
  • W naszej Parafii z inicjatywy mężczyzn powstaje Męska Róża Różańcowa. Zgłosiło się 10 osób. Potrzeba kolejnych 10, aby powstała Róża. Zapraszamy chętnych mężczyzn do udziału w tym Bożym dziele. Zapisy u ks. Roberta.
  • W naszej parafii I komunię świętą będziemy przeżywać 21 czerwca podczas czterech

Mszy św. o  9.30; 11.00; 12.30; 13.30

• Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask Bożych. Szczególne słowa życzeń kierujemy do wszystkich Mam, z racji przypadającego we wtorek ichŚwięta. Życzymy im opieki Matki Bożej, uśmiechu, zdrowia oraz miłości i wdzięczności swoich dzieci.

PRASA KATOLICKA

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

INNE

• Dziękujemy za wpłaty na bieżące utrzymanie kościoła przelewane na konto parafialne. Bóg zapłać.