VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 

         KALENDARZ LITURGICZNY I WYDARZENIA PARAFIALNE

 

 

Dzisiaj  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W tym tygodniu;

 • Od poniedziałku zaczynamy septnnę- modlitwę do Ducha św.. Od uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego do soboty przed Zesłaniem Ducha św. odprawiana jest septenna ( w miejsce nowenny do Ducha św.) od poniedziałku do soboty
 • W wtorek wspomnienie św. Filipa Nerusza, prezbitera
 • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 • W piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
 • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 • Zapraszamy serdecznie na codzienne nabożeństwa majowe o godz. 17.30
 • W naszej Parafii z inicjatywy mężczyzn powstaje Męska Róża Różańcowa. Zgłosiło się 10 osób. Potrzeba kolejnych 10, aby powstała Róża. Zapraszamy chętnych mężczyzn do udziału w tym Bożym dziele. Zapisy u ks. Roberta.
 • W naszej parafii I komunię świętą będziemy przeżywać 21 czerwca podczas czterech

Mszy św. o  9.30; 11.00; 12.30; 13.30

 • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask Bożych. Szczególne słowa życzeń kierujemy do wszystkich Mam, z racji przypadającego we wtorek ichŚwięta. Życzymy im opieki Matki Bożej, uśmiechu, zdrowia oraz miłości i wdzięczności swoich dzieci.

 

PRASA KATOLICKA

 

 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

 

INNE

 

 

 • Dziękujemy za wpłaty na bieżące utrzymanie kościoła przelewane na konto parafialne. Bóg zapłać.