Ogłoszenia duszpasterskie / 18.05.2014r. /

Maj 18, 2014 by

18.05.2014r. – 5 NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Msze św. o godz. : 7.30 – 9.30 – 11.00 – 12.30 – 18.00

Nabożeństwo majowe : 17.30

—————————————————————————————————————————-

Kalendarz liturgiczny :

Wtorek : Wsp. św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

Środa : Wsp. św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika

Czwartek : Wsp. św. Rity z Cascia, zakonnicy

Sobota : Wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych

————————————————————————————————————————-

Dziś składka na potrzeby parafii, na spłacenie nowego nagłośnienia kościoła. Za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

————————————————————————————————————————-

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się :

• Krzysztof Łyduch syn Ignacego i Józefy Drożdż, zam. w Wolicy oraz Patrycja Buczek córka Józefa i Stanisławy Surma, zam. w Łapczycy

• Mateusz Kapera syn Stanisława i Wandy Leśniak, zam. w Lubomierzu oraz Ewelina Olszowska córka Władysława i Wandy Puterko, zam. w Zalesianach

• Przemysław Czerwiński syn Henryka i Bogumiły Leśniak oraz Katarzyna Janik córka Sylwestra i Danuty Góral , zam. w Grabiu

• Konrad Stawarz syn Adama i Krystyny Plata , zam. w Kobylcu oraz Angelika Sotoła córka Wojciecha i Heleny Frączek , zam. w Kobylcu

• Mateusz Kursa syn Bogdana i Beaty Paszkot, zam. w Grabiu oraz Karolina Maciejasz córka Bogdana i Lucyny Kocemba, zam. w Muchówce

• Sylwester Jordan syn Tadeusza i Kazimiery Jasica, zam. w Mordarce oraz Joanna Sionko córka Zygmunta i Teresy Leśniak, zam. w Łapanowie

• Wojciech Kapitan syn Bolesława i Marii Szumańskiej, zam. w Nowym Rybiu oraz Edyta Leśniak córka Marka i Barbary Kociołek zam. w Wolicy.

• Paweł Sałata syn Euzebiusza i Krystyny Cywickiej, zam. w Krakowie oraz Elwira Michalak córka Ignacego i Urszuli Piechnik, zam. w Kobylcu

—————————————————————————————————————————–

INTENCJE MSZALNE
19 V – poniedziałek
6:30 – Bartłomiej Zduleczny od Emila Janusa z Grabia z rodziną
7:00 – Tadeusz Stanisz od sąsiadów Turakiewiczów
II – Andrzej Zapotoczny od syna Jana z rodziną
18:00 – Jan Dudzic

20 V – wtorek
6:30 – Tadeusz Stanisz od Firmy Trans-Kop
7:00 – Bartłomiej Zduleczny od chrześniaka Marka Banach z rodziną
II – Aniela Łapczyńska wsp. Jakuba męża
18:00 – Anna Mamak od najbliższych sąsiadów

21 V – środa
6:30 – W pewnej intencji
7:00 – Marian Hojda od córki Haliny z rodziną
II – O szczęśliwą operację i zdrowie dla Kamila
18:00 – Bartołmiej Zduleczny od szwagierki Heleny z synem

22 V – czwartek
6:30 –   Honorata Jeleń 31 r. śm.
7:00 –   online casino Maria i Stanisław Stryszowski, Jan i Tadeusz Stryszowski
II – Stanisław Pawlik wsp. rodziców i teściów
18:00 – Andrzej Góral od Romana Kępy z Tarnawy
II – Bogdan Goczał 2 r. śm.

23 V – piątek
6:30 –   Józef Łapczyński  od Doroty i Pawła Zdebskich z dziećmi
7:00 – Marian Hojda od córki Renaty z rodziną
II – Józef Sobczyk od rodziny Tabaków z Wymysłowa
18:00 – Bartłomiej Zduleczny od szwagra Andrzeja Stalmacz z rodziną
II – Maria Paszkot i za uczestników pogrzebu

24 V – sobota
6:30 –   Bartłomiej Zduleczny od Adama Uran z żoną
7:00 –   Otylia Cieśla 9 r. śm. wsp. rodziców Agnieszkę i Bartłomieja
II – Krystyna Serafin z ok. dnia mamy
18:00 – Tadeusz Stanisz od siostrzenicy Małgorzaty
II – Stanisław Sroka od syna z rodziną

25 V – niedziela
7:30 – Aniela Bugajska 15 r. śm. wsp. męża Walentego
9:30 – Andrzej Góral od rodziny Leśniaków z Łapanowa
II – Maria i Michał Malinowski, córka Michalina
11:00 – Maria Biros 43 r. śm. wsp. męża i dzieci
II – Jan Zdebski od córki z rodziną
12:30 – Krystyna i Marian Sałaja 29 r. śm. wsp. syna Bolesława
18:00 – Dziękczynna i o bł. Boże dla Zofii i Andrzeja

Related Posts

Tags

Share This