Ogłoszenia duszpasterskie /15.03.2015r. /

Mar 16, 2015 by

15.03.2015r.  –  4  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

Msze św. : 7.30 – 9.30 – 11.00 – 12.30 – 17.00

Droga Krzyżowa : 15.30

Gorzkie Żale : 16.00

———————————————————————————————————-

W czwartek : uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi Panny.

———————————————————————————————————-

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które mają nam pomóc przygotować się na zbliżające się Święta Wielkanocne.

Programy rekolekcji mamy już w domu, kto nie zabrał, niech to uczyni dziś. Zapoznajmy się z nim, aby jak najliczniej brać  udział  w rekolekcjach i przystąpić do Spowiedzi św.

———————————————————————————————————-

Przypominamy, że w piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.15 oraz o godz. 20.00 w starym kościele.

———————————————————————————————————-

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się :

8/15

Leszek Piechnik syn Jerzego i Antoniny Kądziołka, zam. w Chrostowej oraz Klaudia Piotrowska córka Stanisława i Urszuli Arndt, zam. w Rudzie Śląskiej

9/15

Krzysztof Owsianka syn Władysława i Marii Michalik, zam. w Pierzchowie oraz Iwona Galica córka Tadeusza i Cecylii Sionko, zam. w Boczowie

10/15

Wojciech Tajduś syn Jerzego i Marii Dziadoń, zam. w Grabiu oraz Agata Wiśniowska córka Edwarda i Heleny Pietrzak, zam. w Starym Rybiu

11/15

Marcin Fijak syn Artura i Elżbiety Wiewióra, zam. w Bielsko-Białej oraz Kamila Kogut córka Zbigniewa i Ewy Łacny, zam. w Kobylcu

12/15

Łukasz Podsada syn Lecha i Urszuli Krzemińskiej, zam. w Krakowie oraz Wioleta Nawrot córka Henryka i Stanisławy Piech, zam. w Ubrzeży

13/15

Mateusz Trybuła syn Kazimierza i Bogumiły Jonak, zam. w Łapanowie oraz Justyna Chmielek córka Jerzego i Beaty Młyńskiej, zam. w Pierzchowie

14/15

Paweł Białowąs syn Jana i Gabrieli Mandas, zam. w Krakowie oraz Grażyna Kmiecik córka Stanisława i Leokadii Skowronek, zam. w Jaroszówce

———————————————————————————————————–

INTENCJE MSZALNE
16 III – poniedziałek
6:30 – + Franciszek Góral 38 r. śm. wsp. żonę Stefanię
7:00 – + Kazimierz Kwarciak od żony
II – + Zygmunt Pacek 6 r. śm. wsp. rodziców i braci
17:00 – + Kazimierz Bukowiec od córki Bernadety z rodziną

17 III – wtorek
6:30 – + Władysława Bednarz od klubu seniora
7:00 – + Kazimierz Kwarciak od syna z rodziną
17:00 – + Kazimierz Bukowiec od Jana i Marii Śliwa z Krasnego

18 III – środa
6:30 – + Kazimierz Kwarciak od wnuczki Angeliki z mężem
7:00 – + Edward Piekut z ok. imienin
17:00 – + Edward Tomera
II – + Zofia Bachula 1 r. śm.

19 III – czwartek
6:30 – + Józef Nowak wsp. żonę Marię i wnuka Jacka
7:00 – + Sebastian Zdebski od kuzyna Andrzeja z żoną
17:00 – + Józef Węglarz, Maria i Józef Mróz
II – + Aniela Mączka 13 r. śm. wsp. męża Ludwika

20 III – piątek
6:30 – + Helena Gądek wsp. rodziców
7:00 – + Kazimierz Kwarciak od córki Urszuli z rodziną
17:00 – + Kazimierz Bukowiec od teściowej Ireny Zięba
II – + Maria Patalita 5 r. śm.

21 III – sobota
6:30 – + Kazimierz Kwarciak od teściowej Marii z Kobylca
7:00 – + Kazimierz Bukowiec od Marii Mączka z Królówki
II – + Henryk Skupień 34 r. śm.
17:00 – W 18 r. ur. Jakuba o bł. Boże
II – W 40 r. ur. Pawła o bł. Boże i opiekę Matki Bożej

22 III – niedziela
7:30 – + Józef Leśniak i rodzice
9:30 – + Józef Młyński z ok. imienin, wsp. żonę Wiktorię
II – + Antoni Klag w r. śm. wsp. żonę Janinę
11:00 – + Julian Dziedzic 8 r. śm.
II – + Adolf Drożdż 13 r. śm.
III – O życie wieczne dla poległych z oddziału „Żandarmeria”i zmarłych i pomordowanych żołnierzy podziemia niepodległościowego
12:30 – Dziękcz. za ukończenie studiów i o znalezienie pracy i o bł. Boże
17:00 – + Kazimierz Bukowiec od rodziny Juszczaków

Related Posts

Tags

Share This