IV Niedziela Wielkiego Postu ( 31 III 2019 )

Po południu w nowym kościele o godz. 15:30 Droga Krzyżowa. O godz. 16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza Święta. Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust (czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone). Serdecznie zapraszamy.
Od jutra Msze św. wieczorne o godz. 18:00. Ze względu na prace budowlane do środy włącznie w starym kościele.

 

W środę Msza święta i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Podczas Nowenny uroczyste ślubowanie Osób podejmujących duchową adopcję dziecka poczętego.

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Rano spowiedź w starym kościele, po południu od godz. 17:00 w nowym kościele. Droga krzyżowa dla rodziców, młodzieży i dzieci o godz. 17:30. O godz. 20:00 muzyczna Droga Krzyżowa w starym kościele.

W najbliższą sobotę nie będzie odwiedzin chorych – będą bezpośrednio przed świętami, w Wielką Środę (17.04.2019).

Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Stanisław Skowronek. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Po południu Droga krzyżowa o godz. 16:30, Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o 17:00. Po Gorzkich Żalach Msza św. Szczegółowy program rekolekcji na stronie internetowej, w gablotach i pod chórem na stoliku.

 

Spotkania w tym tygodniu:

  • W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie lektorów.
  • W piątek na Mszę św. z konferencją na godz. 18:00 zapraszamy Gimnazjalistów.
  • W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Ks. Robert zaprasza rodziców młodzieży należącej do grupy teatralnej. „Animusz”.

 

W zakrystii  można nabyć baranki wielkanocne wspierając w ten sposób dzieła Caritas naszej Archidiecezji.

Trwają prace przy wymianie okna frontowego, częściowo widzimy już efekty. Dokończenie prac w tym tygodniu.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 19:00 w starym kościele wystąpią grupy wokalne Cud i Przyjaciele i MIRŚ z programem „Nasze krzyże”. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

 

Życzymy dobrej niedzieli i dobrego przeżywania Wielkiego Postu.

 

ks.Proboszcz