Kalendarz Liturgiczny:

Wtorek – wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy

Środa – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

Czwartek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

Piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej

• W przyszłą Niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia Rodzaju Ludzkiego
  • Do przyszłej niedzieli zgłaszamy kandydatów do Rady Parafialnej wpisując imię i nazwisko, miejscowość kandydata i wrzucając kartkę do skrzynki na stoliku z gazetami.
  • Dziś po Mszach świętych zbiórka do puszek na Pomoc „Kościołowi w potrzebie”.
  • W piątek po Mszy świętej wieczornej zbiórka ministrantów i kandydatów.
  • Także w piątek o 2000 spotkanie Kręgu Biblijnego na wikarówce.
  • W sobotę po Mszy świętej wieczornej spotkanie Grupy Apostolskiej.
  • W sobotę 23 listopada jest organizowany wyjazd na film: Nieplanowane. Program wyjazdu:

Zbiórka pod nowym kościołem o 1145;  wyjazd o 1200; seans filmowy o 1330 w kinie Kijów; powrót planowany jest na godzinę 1700. Zapisanych jest 63 osoby pozostało 20 miejsc. Bilety są sponsorowane.