32 Niedziela Zwykła

W poniedziałek Msze św. o 7.00 10.00 i 17.00 – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa –
Narodowe Święto Niepodległości – Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 10.00.
Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą i Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości.

W wtorek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

W Środę – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski.

W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W niedzielę- wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
W przyszłą niedzielę II Światowy dzień Ubogich. Zbiórka pieniężna do puszek na ubogich przed kościołem.

Dzisiaj czytane są „nowe” wypominki. Bardzo prosimy o zgłaszanie ewentualnych pomyłek, gdyby takie zaistniały przy przepisywaniu imion czy nazwisk. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominków.

Do 23 listopada zgłaszamy kandydatów do Rady Parafialnej. Na kartkę wpisujemy Imię i Nazwisko kandydata i miejscowość w której mieszka. Taką kartkę wrzucamy do skrzynki na stoliku z gazetami.

PRASA KATOLICKA
• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

INNE
• Bardzo dziękujemy Panu Markowi Patalicie za uzupełnienie boazerii w kościele. Bóg zapłać.
Została zakupiona profesjonalna maszyna do sprzątania kościoła firmy Karcher.