KALENDARZ LITURGICZNY I WYDARZENIA PARAFIALNE

• Dzisiaj pierwsza Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu o godz. 16.30 różaniec w intencji zmarłych. O 17.00 Msza św. Różaniec w intencji zmarłych będzie do 8 listopada włącznie o godz. 16:30.

W tym tygodniu :
W poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza bp
W sobotę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Poniedziałek 4 listopada o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

Piątek 8 listopada o godz. 17. Msza św. z konferencją dla kandydatów do bierzmowania. Od listopada do marca w porze zimowej Msze św. po południu o godz. 17.00 zarówno w tygodniu jak i w niedzielę.

Także zmieniona jest godz. urzędowania w kancelarii od godz. 18.00 do 19.00 w te dni kiedy kancelaria jest po południu.

Do 23 listopada zgłaszamy kandydatów do Rady Parafialnej. Na kartkę wpisujemy Imię i Nazwisko kandydata i miejscowość w której mieszka. Taką kartkę wrzucamy do skrzynki na stoliku z gazetami. W pierwszą niedziele adwentu zostanie ogłoszonych dwóch kandydatów z danej miejscowości, którzy mieli najwięcej zgłoszeń, a w 2 niedzielę adwentu będzie głosowanie na jednego z nich. Mam Nadzieję że przed świętami ukonstytuuje się rada parafialna. Jeden radny z jednej miejscowości. Wybieramy kandydata który ma nieposzlakowaną moralność i jest uczestnikiem wspólnoty kościoła.

PRASA KATOLICKA
• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

• Prosimy o segregacje odpadów z cmentarza i wrzucanie w wyznaczone miejsca.