28 Niedziela Zwykła

Dzisiaj ostatnie nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00 Msz św. a po niej różaniec. Nie będzie różańca o 17.30. Podczas Mszy św. zostanie nałożona korona która została zreperowana i pozłocona. Zapraszamy na to nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej. Bardzo proszę, aby w procesji uczestniczyły wszystkie feretrony, insygnia, chorągwie.

W wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dr Kościoła.

W środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. W środę przypada rocznica pielgrzymki św. Jana Pawła II.

Z tej okazji o 9.00 uroczysta Msza św. dla szkoły CKZU im. Św. Jan Pawła II, po Mszy św. o godz. 9.45 wernisaż, otwarcie wystawy w sali widowiskowej dolnego kościoła pt. Mater Ecclesiae. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wystawa obrazów Madonn Papieskich z okazji 40-tej rocznicy pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny. Wystawa będzie do 27 października. Można ją będzie oglądać od 17.00 do 19.oo w tygodniu, a w niedzielę po Mszach św. Są to madonny koronowane przez papieża Jana Pawła II. Z tej okazji będzie też koncert księży proboszczów którzy grają i śpiewają 27 października

W czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

W piątek – Święto św. Łukasza, ewangelisty.

Wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy w tygodniu i w niedzielę w zakrystii po Mszy św. Przez tę modlitwę Kościoła, wypraszamy naszym zmarłym, by Bóg darował im kary jakie z ludzkiej ułomności zaciągnęli, i nagrodził ich życiem wiecznym.

Kartki na wypominki są na stoliku z gazetami dwu kolorowe. Bardzo prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych na odpowiedniej kartce: Fioletowa kartka – wypominki roczne a niebieska kartka wypominki – jednorazowe.

PRASA KATOLICKA
• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

INNE

Bardzo dziękuję za ofiary te przesyłane elektronicznie na konta jak i te składane na tacę. Bóg zapłać.

Życzymy wszystkim dobrego tygodnia z modlitwą różańcową.