KALENDARZ LITURGICZNY I WYDARZENIA PARAFIALNE

Dzisiaj po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu z racji
I niedzieli miesiąca.
Poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Marii Panny Różańcowej.
Środa – nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Sobota – wspomnienie bł. Jana Beyzyma.
W sobotę o godz. 9.30 Msza święta dziękczynna za sezon motocyklowy. Na Mszę świętą zaprasza ks. Tomasz i Motocyklowy Klub Strażaków.
Zapraszam codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o 18.00, a w niedzielę o17.30 dzieci, młodzież, studentów, osoby starsze, samotne, rodziny, dziadków i babcie.
• W przyszła niedzielę o godz. 18.oo Fatima. Jest to ostanie nabożeństwo w tym roku. Zapraszamy wszystkich. Może warto uczestniczyć w tym nabożeństwie. O przygotowanie figury Matki Bożej prosimy mieszkańców Kępanowa. Bardzo prosimy o zabranie feretronów i chorągwi, insygnia na procesję.
W przyszłą niedziele młodzież włączając się w dzieło Nowego Tysiąclecia zbiera ofiary na stypendia dla biednej, a utalentowanej młodzieży. Zechciejmy wesprzeć to dzieło, które jest żywym pomnikiem św. Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę w Gdowie o godz. 14.00 rozpoczyna się Mszą św. kurs przedmałżeński.

Spotkania w tym tygodniu :
• Spotkanie Kręgu Biblijnego w piątek godz. 20.00 na wikarówce.
• Scholi w piątek o godz. 15.00.
• Piątek – Trwają zapisy na ministranta spotkanie LSO w piątek.
• Sobota – spotkanie Grupy Apostolskiej o godz.19.00 na wikarówce.

PRASA KATOLICKA
• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

INNE

• Trwają prace renowacyjne prezbiterium zabytkowego kościoła. Rozpoczęły się prace elektryczne. Wymiana wszystkich kabli łącznie z przyłączami i tablicami w zabytkowym kościele. Trwają prace renowacyjne dot. lamp wiecznych i kielichów z zabytkowego kościoła. Wiele jeszcze innych prac które nie sposób wymienić.

Bardzo dziękuję za ofiary Bóg zapłać.

Życzymy wszystkim dobrego tygodnia z modlitwą różańcową.