26 Niedziela Zwykła ( 30 IX 2018 )

Po południu o godz. 16.30 procesja różańcowa na rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych.  Po Nabożeństwie Msza święta w starym kościele.

W tym tygodniu:

Od poniedziałku do piątku Msze św. wieczorne będą w nowym kościele o godz. 17.00. Po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe ok. godz. 17.30. W sobotę i w niedzielę Msza św. wieczorna i Nabożeństwo w starym kościele. W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.30 przed Mszą św. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach – dzieci będą otrzymywały pamiątkowe obrazki. Odmawiając Różaniec możemy otrzymać odpust, czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone. W poniedziałek poświęcenie różańców dzieci I-komunijnych.

W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Po południu od godz. 16.00 spowiedź, o godz.17.00 Msza święta i Różaniec. W piątek zapraszamy szczególnie na Mszę św. wieczorną i Różaniec III klasy Gimnazjum.

W sobotę od godz. 8.30 odwiedziny chorych. O godz. 16.00 w starym kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Róż Różańcowych. W czasie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca.

W poniedziałek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

We wtorek wsp. świętych Aniołów Stróżów.

W czwartek św. Franciszka z Asyżu, zakonnika.

W piątek św. siostry Faustyny, dziewicy.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się o godz. 14.00 w Gdowie kurs przedmałżeński dla narzeczonych.

Ogłoszenie zewnętrzne: Organizatorzy wystawy pamiątek z I Wojny Światowej serdecznie zapraszają jeszcze dzisiaj do Domu Kultury w godz. 9.00-15.00.