17 Niedziela Zwykła ( 29 VII 2018 )

W tym tygodniu:

We wtorek wsp. św. Ignacego z Loyoli, kapłana.

W środę wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, bp. i dr Kościoła.

W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Rano od 6.30 spowiedź w starym kościele. Po południu od godz. 16.30 w nowym. O godz. 18.00 Msza święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę wsp. Jana Marii Vianneya, kapłana.

W sobotę o godz. 13.00 dodatkowa Msza święta z inicjatywy Zarządu Ludowego Klubu Sportowego „Piast” Łapanów z racji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Odwiedziny chorych będą przed odpustem ku czci św. Bartłomieja, w sobotę 25 sierpnia.

Za tydzień I Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedzielę ( 5 sierpnia ) po Mszy o godz. 8.00  wyruszy z Gdowa, nasz Człon Krakowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Proszę chętnych o zapisywanie się w Gdowie. Szczegóły przy zapisie.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.