XXXI – Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1.11.2020 XXXI – Niedziela Zwykła

– Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Zgodnie z zapowiedzią nie będzie Mszy świętej i procesji z wypominkami na cmentarzu, zresztą decyzją Rządu cmentarze dziś i jutro będą całkowicie zamknięte. W kościele natomiast Msze święte o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 12.30. Przez cały listopad można zyskiwać odpusty za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Do końca listopada będziemy również przyjmować wypominki na nowy rok.

Z kalendarza liturgicznego:

w poniedziałek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny);

w środę – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa;

– Od jutra Msze święte w kościele w normalnym porządku (6.30, 7.00 i 17.00). Od wtorku kancelaria będzie czynna w godzinach urzędowania.

– W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Z tej okazji spowiedź rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 16.00. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W sobotę z powodu pandemii nie będzie odwiedzin chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 16.00, na które szczególnie zapraszamy członków Róż Różańcowych.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla najmłodszych jest już listopadowy numer nowego miesięcznika pt.: Staś, a w nim ciekawe kolorowanki, opowiadania i gry planszowe. Cena 8 zł.

– w minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp: Bogusławę Kubacką, Annę Babral i Władysławę Łabuda – Dobry Jezu a nasz Panie …