XXVIII – Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 09.10.2022

XXVIII – Niedziela Zwykła

Dziś spotkanie Rady Parafialnej o godz. 18.00 w starym kościele. Serdecznie zapraszam.

Z kalendarza liturgicznego:

w czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera;

w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła;

– Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy w tygodniu po Mszy wieczornej, a w niedzielę o godz. 16.30.

– W czwartek zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 17.00. O przyozdobienie figury MB Fatimskiej i niesienie jej podczas procesji prosimy mieszkańców Grabia.

– Można już zamawiać w zakrystii i w kancelarii wypominki roczne i jednorazowe. Bardzo prosimy, aby czytelnie zapisywać zmarłych na kartkach z wyraźnym zaznaczeniem, o jakie wypominki chodzi.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Przy tej okazji młodzież będzie zbierać ofiary do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która przyznaje stypendia dla uczniów i studentów z rodzin niezamożnych.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

– Solenizantom tego tygodnia i wszystkim przeżywającym rocznice i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia błog. Bożego i opieki świętych Patronów. A wszystkim pełnego radości i spokoju tygodnia w domu i w pracy…