XXVII – Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.10.2022

XXVII – Niedziela Zwykła

– Rozpoczęliśmy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy dziś na procesję różańcową wokół starego kościoła o godz. 16.00, natomiast nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiać w tygodniu po Mszy wieczornej, a w niedzielę o godz. 16.30. Przypominamy, że Msze wieczorne odprawiamy o godz. 17.00. Członkom Grupy Biblijnej Bóg zapłać za przygotowanie pięknej dekoracji różańcowej w nowym kościele.

Z kalendarza liturgicznego:

we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;

w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;

w piątek – wspomnienie NMP Różańcowej;

W przyszłą niedzielę spotkanie Rady Parafialnej o godz. 18.00 w starym kościele. Serdecznie zapraszam.

– W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Z tej okazji spowiedź rano od godz. 6.30 w starym kościele i po południu od godz. 16.00 w nowym. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa rano po Mszy św. o godz. 7.00. Wieczorem po nabożeństwie różańcowym spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych.

– Przypominamy, że od początku października kancelaria parafialna w środy i czwartki jest czynna od godz. 18.00 do 19.00.

– Ponieważ okazało się, że mocowania dzwonów są w bardzo złym stanie technicznym, ze względów bezpieczeństwa nie możemy ich używać, dopóki nie zostaną naprawione. Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności przy dzwonnicy.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziś dodatkowo Gość Extra poświęcony św. siostrze Faustynie w cenie 12 zł.

– w minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp: Wendelina Rapacza, Michała Zdebskiego i Teresę Duda – Dobry Jezu a nasz Panie …

– Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia…