XXIII – Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6.09.2020

XXIII – Niedziela Zwykła

Dzisiaj po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

Z kalendarza liturgicznego:

we wtorek – święto Narodzenia NMP;

– W przyszłą niedzielę uroczysta Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory zostanie odprawiona o godz. 11.00. Natomiast Msza święta i nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Na Fatimę szczególnie zapraszamy dzieci z klas piątych wraz z rodzicami na świętowanie Rocznicy I Komunii świętej.

– W przyszłą niedzielę również 28. Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.

– Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przelewane na konto z przeznaczeniem na potrzeby utrzymania parafii i konieczne remonty kościołów.

– Spotkanie dla ministrantów w najbliższy piątek (11.09) po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele. Natomiast spotkanie Grupy Apostolskiej również w piątek o godz. 19.30 w salce na wikarówce.

– Kandydatów do bierzmowania z klas VII SP, VIII SP i I szkół średnich już dziś zapraszamy na przyszły piątek 18.09 br. o godz. 18.00 na Mszę świętą rozpoczynającą rok formacyjny. Po Mszy spotkanie dla Rodziców w kościele.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

– Od dzisiaj przyjmujemy intencje mszalne na pierwszą połowę przyszłego roku. Intencje można zamawiać w niedzielę po Mszach świętych w zakrystii, a w tygodniu w kancelarii w godzinach urzędowania.

– Wciąż przypominamy o zasłanianiu ust i nosa w kościele oraz o przestrzeganiu zaleceń sanitarnych, związanych z pandemią koronawirusa.