XVIII – Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1.08.2021 XVIII – Niedziela Zwykła

– Dzisiaj po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

Z kalendarza liturgicznego:

w środę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera;

w piątek – święto Przemienienia Pańskiego;

– Składamy serdeczne Bóg zapłać tym, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli do skarbonki ofiarę na zakup środków transportu przez organizację MIVA Polska. Zebrano w sumie 1505 zł i przekazano na konto fundacji.

– W piątek z racji pierwszego w miesiącu spowiedź rano od godz. 6.30 i po południu od 17.00. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.30. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.

– W sierpniu tradycyjnie do chorych pojedziemy nie w pierwszą sobotę miesiąca, ale w sobotę 21.08 przed uroczystością odpustową.

– Informujemy, że intencje mszalne na przyszły rok będziemy przyjmować od 1 września br.

– Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przelewane na konto z przeznaczeniem na potrzeby utrzymania kościołów i parafii.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla najmłodszych jest do nabycia sierpniowy numer Stasia.

– Solenizantom tego tygodnia i wszystkim przeżywającym rocznice i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia błog. Bożego i opieki świętych Patronów, a wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domów.