XVII – Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.07.2021

– Dzisiaj po Mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji święta św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Przy tej okazji,  jeżeli ktoś ma życzenie wesprzeć akcję organizacji MIVA Polska pomagającą misjonarzom w zakupie środków transportu, może złożyć dobrowolną ofiarę do skarbonki znajdującej się przy wejściu do kościoła.

Z kalendarza liturgicznego:

w poniedziałek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP;

w czwartek – wspomnienie św. Marty;

w sobotę – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;

– Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym Parafianom i Strażakom, którzy uprzątnęli zniszczony przez wichurę konar lipy przy zabytkowym kościele i uporządkowali teren.

– W najbliższą sobotę o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Łapanowie odbędzie się koncert Pieśni Tradycyjnych i Legend Beskidzkich. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach i ulotkach.

– Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przelewane na konto z przeznaczeniem na potrzeby utrzymania kościołów i parafii.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

– w minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp: Marka Pieprzyka – Dobry Jezu a nasz Panie …

– Solenizantom tego tygodnia i wszystkim przeżywającym rocznice i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia błog. Bożego i opieki świętych Patronów, a wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domów.