XI Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.06.2021

XI Niedziela Zwykła

– Zapraszamy dziś na nabożeństwo fatimskie. Msza święta z procesją różańcową o godz. 18.00.

Z kalendarza liturgicznego:

w poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;

w czwartek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika;

w przyszłą niedzielę dzieci z klas czwartych obchodzić będą Rocznicę I Komunii Świętej. Msza święta w ich intencji o godz. 11.00. Okazja do spowiedzi przed Rocznicą w piątek od godz. 17.00 do 18.00.

– W ubiegłym tygodniu udało się naprawić zniszczone po powodzi ogrodzenie zabytkowego kościoła. Składam serdeczne Bóg zapłać naszym Parafianom, którzy nieodpłatnie wykonali wszystkie prace i ofiarowali potrzebne materiały.

– Bóg zapłać również za wszystkie ofiary składane na tacę i przelewane na konto z przeznaczeniem na potrzeby utrzymania parafii i konieczne remonty. Jeszcze dziś można oddać głos na swojego kandydata do Rady Parafialnej.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

– Życzymy wszystkim dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej w nowym tygodniu…