V Niedziela Wielkanocna ( 19 V 2019 )

Dzisiaj Nabożeństwo majowe o godz. 17:30 w starym kościele. Po Nabożeństwie Msza święta. Nabożeństwa majowe w tygodniu od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, w niedzielę o 17:30. Serdecznie zapraszamy.

 

W tym tygodniu:

W czwartek na Mszę św. i Nabożeństwo majowe zapraszamy szczególnie kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami. Po Nabożeństwie majowym spotkanie rodziców kandydatów do Bierzmowania.

W piątek wsp. Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.

 

Przypominamy, że na 16 czerwca planowana jest Parafiada. Prosimy wszystkich chętnych do czynnego udziału w występach podczas Parafiady, o zgłaszanie swojego udziału do środy włącznie w Domu Kultury. Bardzo prosimy sponsorów o wsparcie I parafialnej Parafiady.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w XX Rajdzie Papieskim, upamiętniającym Osobę Jana Pawła II.

Wyjazd na pielgrzymkę ojców i mężów do Zabawy Tarnowskiej w sobotę 25 maja o godz. 8:00 sprzed nowego kościoła.

Zapisani na pielgrzymkę do Sokółki i Białegostoku proszeni są o wpłacenie pieniędzy i podanie danych do ubezpieczenia u ks.Roberta.

 

ks.Proboszcz