„Połączeni śpiewamy Panu” w Szczyrzycu

Nasze pierwsze plenerowe spotkanie ewangelizacyjne z nagraniem audio-wizualnym.
Od kilku dni z niepokojem śledzimy prognozę pogody, która przewiduje opady. Łapanów żegna nas deszczem. Na początku próby kamerowej i mikrofonowej w Szczyrzycu wieje wiatr, nadciągają chmury i spadają krople deszczu. Nie rokuje to dobrze naszym planom, ale z nadzieją ćwiczymy dalej. Znikają deszczowe obłoki, pojawiają się słońce i słuchacze 🙂

 

Rozpoczynamy spotkanie. Wspaniała publiczność, wśród której są też nasze rodziny i znajomi, chętnie dołącza do śpiewu – wspólnie chwalimy Pana. W miejsce niepokoju pojawia się radość wspólnotowego spotkania. O złej pogodzie przypomina tylko wiatr, który „śpiewa” do mikrofonów i burzy nam fryzury.
Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o nas w modlitwie. To dzięki niej doświadczamy dobra i spotykamy wielu wspaniałych ludzi wspierających nas w realizacji projektu, których obejmujemy naszą wdzięcznością.

Bożena Ciszek-Mickoś

FOTO ZE SPOTKANIA